Monthly Archives: May 2016

Viesnīca “Baltvilla” – atpūtai un semināriem

Tikai 15 kilometrus no Rīgas centra atrodas viesnīca Baltvilla, kā piedāvājumā ir ne vien moderna viesnīca, bet arī smalks restorāns, konferenču zāle un arī SPA piedāvājumi. Viesnīca spēj piedāvāt arī romantikas pilnu atpūšanos pārīšiem, jo šeit ir gan numuriņi ar romantisku skatu, gan spa procedūras diviem.

Ātrais kredīts tieši Tavām vajadzībām

ViaSMS pirmais kredīts bez maksas ir veids, kā atrisināt savas naudas nepatikšanas pēc iespējas lētāk.

Westseincard banku kartes ir lieliska alternatīva

PRIEKŠAPMAKSAS KARTES – MODERNA ALTERNATĪVA BANKAS KARTĒM Mūsu steidzīgajā laikmetā, kad naudu lielākoties glabājam bankā, noderīgas ir arī norēķinu kartes. Bankas kartes ir ļoti populārs veids, kā pārvaldīt līdzekļus. Taču ir vēl kāds variants – priekšapmaksas kartes.

ARVUTID PARIMA HINNA EEST

1A.EE SULATAB KÕIK HINNAD Suvehooajal kampaaniatoodete seas on erinev kodutehnika, kohvimasinad, arvutid, kõlarid, kõrvaklapid, Lego. Parima hinnaga on taas kodumasinad.

Ātras apmācības un demokrātiskas cenas

Sanitārais minimums jeb minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā jāpārzina katram, kurš strādā pārtikas apritē. Darbiniekam ir jābūt informētam, kas ir pārtika, kā ar to jārīkojas, kādas prasības jāievēro. Tāpēc Latvijas normatīvajos aktos ir noteikts, ka personām, kas iesaistītas pārtikas apritē, obligāti jābūt apmācītām atbilstoši viņu veiktajiem pienākumiem attiecīgajā pārtikas aprites posmā

JŪSU APAVI IR “SOMIJAS APAVU” RŪPES!

SIEVIEŠU APAVI UN KURPES VISAI ĢIMENEI Apavi mūsdienu tirdzniecības vietās sastāda milzīgus apjomus. Iedomājieties – mazajiem bērnu apavi, dāmām sieviešu apavi un gumijas zābaki sievietēm, kungiem vīriešu apavi, sportošanas apavi un vēl citi. Nekāds pārsteigums, jo apavi ir lieta, bez kā var iztikt tikai tur, kur zem kājām ir mīksts un maigs pamats, piemēram, pludmale.

NAUDAS AIZDEVUMS VAI KREDĪTLĪNIJA – Credit24.com/lv Latvija

CREDIT24.COM/LV – JA NEPIECIEŠAMS IZDEVĪGS AIZDEVUMS Neparedzēti tēriņi ir mūsu ikdiena. Ja papildus līdzekļi vajadzīgi ļoti ātri, bet iekrājumu nav, labs variants ir ātrie kredīti, ko var noformēt internetā.

Jāņiem noderēs nojumes no precesdarbam

DĀRZA PRECES IKVIENAM INTERNETA VEIKALĀ PRECESDARBAM.LV! Ja sen jau vēlaties atrast interneta veikalu, kur iegādāties visu vajadzīgo darbam un sadzīvei – nojumes dārzam, instrumentus, citas dārza preces,  griestu lampas, lustras, paklājus, mēbeles guļamistabai, krāsns durtiņas un daudz ko citu, apmeklējiet interneta iepirkšanās portālu precesdarbam.lv!

Daudzpusīgs finanšu palīgs

Ātrais kredīts palīdz dažādās situācijās, kad pietrūkst mazliet naudas. Kad maksājumi par apkuri kļuvuši augstāki vai no ierindas izgājusi kāda ierīce, bez kuras Tava ikdiena nav iedomājama, ātrais kredīts spēs palīdzēt. Jāatceras gan — ātrais kredīts jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot atdošanas iespējas. Vērts zināt, ka vieta, kurā ātrais kredīts var tikt iegūts nekavējoties, ir ViaSMS. Apmeklē […]

Izdevīgi pirkumi gaida Tevi- 1a.lv

Internets sniedz lieliskas priekšrocības – piemēram, daudzi izmanto iespēju izdevīgi iepirkties internetā. Viens no iecienītākajiem interneta veikaliem Latvijā ir 1a.lv, kas saviem klientiem nodrošina dažādu preču piedāvājumu- piemēram, led spuldzes un citas mājokļa preces, rotaļlietas, kā arī riepas un citas lietas automašīnai. 1a.lv – tas nozīmē ērtu iepirkšanos ikvienā ērtā laikā!