Monthly Archives: June 2017

VĪRIEŠU APAVI GAN DARBA DIENĀM, GAN IKDIENAI – HTTP://WWW.SOMIJASAPAVI.LV/APAVI/VIRIESU/LV

APJOMĪGAJĀ APAVU KLĀSTĀ ATRODAMI NE TIKAI GUMIJAS ZĀBAKI SIEVIETĒM No vienas puses ir skaisti, ka Latvijā var novērot 4 dažādus gadalaikus. No otras tas nozīmē, ka ikvienam mājās nepieciešami ievērojami vairāk apavi nekā dienvidu valstīs. Ja Portugālē apavi nozīmē tā saucamos flip-flop un laiku pa laikam kedas vai kurpes, tad Baltijas valstīs ar tiem neiztikt, […]

Ātrais kredīts pieejams ar atbilstoša apjoma ikmēneša kredīta maksājumu

Saskaņā ar aktuālo aptauju par norēķinu veikšanas veidiem, 78% respondentu bieži lieto internetbankas sniegtās iespējas jeb norēķinus ar bankas karti vai pārskaitījumu. Tajā pašā laikā pieprasītas ir iespējas “sms kredīts” vai “SMS kredīts”.

KO ATCERĒTIES PIRMS ATPŪTAS PREČU PIRKŠANAS INTERNETA VEIKALĀ?

Iepirkšanās ieradumi cilvēkiem var būt atšķirīgi, taču arvien vairāk cilvēku nolemj pirkt lietas tiešsaistē – gan brīžos, kad vajadzīgas preces dārzam un remontam, gan arī kad jāatrod jauns apģērbs. Bet, kas jāatcerās brīdī, ja vajadzīgs tiešsaistē pirkt preces specifiskam mērķim, kāds ir, piem., sports un fitness?

DĀRZA MĒBELES ĒRTAI ATPŪTAI AR DRAUGIEM

Ja lūkojaties pēc veikala internetā ar daudzveidīgu preču piedāvājumu, kurā var nopirkt gan dārza preces, piemēram, nojumes dārzam vai grābekļus un lāpstas, gan arī preces mājai – griestu lampas, lustras, interesantas un praktiskas krāsns durtiņas un daudz ko citu, apmeklējiet iepirkšanās portālu visai ģimenei precesdarbam.lv. Šeit Jūs varēsiet atrast visu savām vajadzībām nepieciešamo!

MŪSDIENĪGI RISINĀJUMI TĪRAI VIDEI

  Ikviens vēlas dzīvot un strādāt sakārtotā vidē, taču telpu uzturēšana ne vienmēr ir viegls uzdevums. Tiem, kuri vēlas gādāt par sakoptu vidi savā uzņēmumā, noderīgi būs Berendsen pakalpojumi.

SVEŠVALODA – IEGULDĪJUMS NĀKOTNĒ

Cik bieži diennaktī Jūs saskaraties ar valodu, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja strādājat daudznacionālā vidē, studējat augstskolā, bieži skatāties cittautu televīzijas kanālus vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir svarīga vieta. Lai svešvalodas saprašana un komunikācija tajā norisinātos bez pārpratumiem, par noderīgu palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā […]

Apdrošināšana Tava auto drošībai

Par auto apdrošināšanu zina ikviens, taču ne visiem ir pārliecība, kādos gadījumos tā vajadzīga un kas jāņem vērā, to iegādājoties un izmantojot.

Naudas aizdevumi mēdz būt dažādi. Kādi tieši ir ātrie kredīti?

Mūslaikos kredīts ir viens no iespējamajiem veidiem, kā pirkt lietas vai arī saņemt pakalpojumus, bet apmaksāt to vēlāk vai pakāpeniski. Savukārt, ātrais kredīts ir specifisks aizdevuma veids, par kuru vairāk var noskaidrot arī šajā rakstā.

IZDEVĪGS BEZMAKSAS PIRMAIS KREDĪTS

Kredīti ir labs veids, kā risināt īstermiņa finanšu problēmas tad, kad pārskatāmā nākotnē nauda būs pieejama. Kredīts var tikt saņemts gan bankās, gan pie nebanku kreditēšanas iestādēm, piem., ViaSMS.lv.