AKTĪVĀS ATPŪTAS DĀVANAS – IEGĀDĀJIES INTERNETĀ UN SAŅEM UZREIZ!

DāvanuServiss.lv ir e-veikals, kurš piedāvā oriģinālas dāvanas un seko tam, lai radītu nepārspējamu pieredzi jebkuros svētkos. Interneta veikalā atrodami neskaitāmi unikāli piedāvājumi, atrodams viss  – no romantiskām un dzimšanas dienas dāvanām līdz perfektam braucienam ar jahtu vai jautram izbraucienam ar kvadraciklu u.c

Ja meklē oriģinālas dāvanas vecākiem, brālim, māsai, draugam vai mīļotajam cilvēkam, DāvanuServiss.lv ir īstā vieta. Dāvanu serviss mājas lapa katru dienu tiek papildināta ar jaunām un aizrautīgām dāvanām, tāpēc pat cilvēki, kuri teju visu ir izmēģinājuši, atradīs kaut ko īpašu arī sev. Zemāk vari uzzināt ko vairāk par dažiem no populārākajiem DāvanuServiss.lv pārsteigumiem.

Dzimšanas dienas dāvanas un dāvanas vārda dienā – DāvanuServiss.lv piedāvājumā var sameklēt īpašas dzimšanas dienas dāvanas ikviena vecuma personai, ikvienai gaumei. Gardas vakariņas restorānā, lieliskas masāžas, SPA un skaistumkopšana, aktīvā atpūta un mācību kursi – tas viss un vēl vairāk dāvanu Tavai izvēlei! Bet, ja Tev nepieciešamas oriģinālas dāvanas vārda dienā – tā kā vārds veido daļu no mūsu personības, rodas tikai pozitīvas emocijas, kad citi cilvēki to atceras un apsveic ar kādu īpaši atbilstošu dāvanu. DāvanuServiss.lv klāstā ir simtiem pozitīvu dāvanu karšu piedāvājumi, starp kuriem ikviens varēs piemeklēt to pašu labāko!

Brauciens ar kvadraciklu aktīvās atpūtas piekritējiem – brauciens ar kvadraciklu būs dāvana, ko izbaudīs jebkurš, jo tā ir iespēja izbaudīt dabu un sajust braucienu, sēžot uz liela, stabila un viegli vadāma kvadracikla. Brauciens ar kvadraciklu liks nedomāt par ikdienas rutīnu, izjust fizisku slodzi, gan arī gūt gandarījumu par pārvarētajām grūtībām. DāvanuServiss.lv mājas lapā var iegādāties braucienu ar kvadracikliem kā vienai, tā vairākām personām. Izbrauciens ar kvadraciklu iespējams – Rīgā un Ādažos, gan vasarā, gan visu cauru gadu, atkarībā no izvēles.

Romantiskas dāvanas – viena no īpašākajām DāvanuServiss.lv dāvanu kategorijām ar vairāk nekā 150 dāvanu piedāvājumiem! DāvanuServiss.lv sadaļā “romantiskas dāvanas” Tu ieraudzīsi piemērotas dāvanas romatikas cienītājiem, īpašas izklaides un brīnišķigus iespaidus, kas ilgi sildīs saņēmēja sirdi!  Romantiskas vakariņas, naksņošana, SPA relaksācija un īpaša atpūta divatā – viss, ko vien var vēlēties. Sagatavojies svētkiem jau laikus vai apsveic mīļoto vienkārši tāpat, pasniedzot DāvanuServiss.lv dāvanu karti romantiskai atpūtai divatā.

DāvanuServiss.lv aizvien domā par klientu vēlmēm, tāpēc tagad īpašu dāvanu izlasi ar vairāk nekā 40 dažādiem piedāvājumiem iespējams atrast arī DāvanuServiss.lv stendos Valters un Rapa grāmatnīcās! Tikmēr, ja dāvana nepieciešama steidzami, ienāc www.davanuserviss.lv, izvēlies iepatikušos dāvanu, saņem to savā e-pastā un izprintē un pasniedz tās saņēmējam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *