APRĪKOJUMS MŪSDIENĪGĀM TUALETES TELPĀM

Katrs vēlas uzturēties sakoptā vidē, taču telpu uzturēšana ne vienmēr ir viegls uzdevums. Tiem, kuri grib gādāt par sakārtotu vidi savā firmā, noderēs paklāju un telpu uzkopšanas servisa Berendsen pakalpojumi.

Berendsen sortimentā dažādi pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss. Berendsen sanitārās telpas aprīkojums palīdzēs radīt sakārtotu vidi gan lielos uzņēmumos, gan mazās firmās . Higiēnas aprīkojums ir īpaši svarīgs, lai nodrošinātu patīkamu darba vidi gan kolēģiem, gan kompānijas sadarbības partneriem. Mūsdienīgajā un funkcinonālajā tualetes telpu aprīkojumā ietilpst , piemēram, ziepju dozatori. Uzņēmuma piedāvājumā esošie putu ziepju dozatori ir praktiski un ērti lietošanā, turklāt ar putu ziepēm netīrumus var nomazgāt īpaši efektīvi. Ziepju dozatori veidoti tā, lai  ar vienu spiedienu  rokās ērti nonāktu precīzi 0,4 ml ziepju. Ņemot vērā precīzo daudzumu un ziepju koncentrāciju, tualetes apmeklētājiem nav daudz jāpatērē ziepes un ūdens.

Vairāk uzzini- http://www.bauskasdzive.lv/reklamraksti/top-5-popularakie-berendsen-pakalpojumi-tev-var-noderet-164695

GAISA ATSVAIDZINĀTĀJI  NO BERENDSEN – EFEKTĪVI UN DROŠI

Vēl viena tualetes telpā nepieciešama lieta – gaisa atsvaidzinātāji. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji likvidē smakas un nodrošina patīkamu aromātu tualetes telpā visas dienas garumā. Pieejami trīs aromāti. Aromāta stiprumu var pielāgot telpas lielumam. Berendsen gaisa atsvaidzinātāji, salīdzinājumā ar līdzīgiem izstādājumiem, nezaudē aromāta stiprumu līdz pat lietošanas beigām. Gaisa atsvaidzinātāji nodrošina nemainīgu aromātu visā divu mēnešu ilgajā atsvaidzinātāju lietošanas laikā. Gaisa atsvaidzinātāji ražoti tā, lai ar vienu pietiktu 30 kvadrātmetru platībai.

Berendsen sortimentā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne tikai tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Akopējam nav jāpārvieto tualetes birste, ietaupās kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāvelta laiks jaunu tvertņu pasūtīšanai – tās tiek regulāri piegādātas. Tualetes birste no Berendsen ir optimāls variants, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktērijas, turklāt tualetes birste pieejama modernā dizainā, kas  labi iederas ikvienā interjerā.

VIRTUVES DVIEĻU SERVISS BIROJIEM, RESTORĀNIEM UN CITĀM IESTĀDĒM – IZVĒLIES KVALITĀTI

Berendsen Tekstila Serviss klientiem nodrošina vēl kādu pakalpojumu –  kokvilnas dvieļu nomu un servisu. Tas nozīmē, ka lietotie virtuves dvieļi regulāri tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi piemēroti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citur. Gādājot par klientu ērtībām, Berendsen nodrošina tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz glāzēm un citiem traukiem. Virtuves dvieļi lieliski pilda savas funkcijas – virtuves dvieļi izgatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas.

Berendsen nodrošina arī pilnu maināmo paklāju servisu, kas ļaus ērti izvēlēties telpām piemērotākos variantus – gan dizaina paklājus, gan gumijas paklājiņus un citus risinājumus. Ar šo servisu, ietaupīsi gan laiku, gan naudu, jo, paklāji tiek regulāri mainīti, tādēļ, telpas būs perfektā kārtībā vienmēr.

Gaisa atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, tualetes birste, virtuves dvieļi , kā arī citi mūsdienīgimoderni risinājumi Tava uzņēmuma vajadzībām. Padari vieglāku savu ikdienu kopā ar Berendsen!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *