ASUS datori vieglākai dzīvei

Tehnoloģiju kompānijas nevar dusēt uz veciem lauriem, tādēļ nemitīgi mums piedāvā dažādas ierīces, kas atvieglotu mūsu saziņu un ikdienas dzīvi kopumā. Protams, ka arī ASUS ir viena no šīm kompānijām, kas nekad nesnauž – 24 h diennaktī, diži prāti domā par to, lai radītu ko jaunu, iepriekš nebijušu vai nedaudz uzlabotu, un priecājas, ja tas izdodas un klients ir laimīgs. Zemāk aprakstīsim kādus produktus tirgū piedāvā ASUS.

Planšetdatori.

Kopš ASUS pasaulē piedāvā ASUS Transformer sērijas planšetes, tirgus piedāvājums ir būtiski dažādojies. Šīs ierīces galvenais mērķis bija tirgū ieviest jaunu tehnoloģiju, kas ir gana jaudīga un eleganta kā Apple piedāvātais iPads, turklāt cenas ziņā ir ievērojami lētāks un līdz ar to pieejamāks daudz plašākam klientu lokam.

Portatīvie datori.

Portatīvie ASUS datori ir ierīce, pēc kuras atpazīst ASUS vārdu pasaulē, jo lielākā daļa lietotāju šo ražotāju ir iepazinusi tieši pateicoties portatīvajiem datoriem. ASUS piedāvā dažādas portatīvo datoru sērijas, kas viena no otras atšķiras, taču turpina pildīt galveno ierīces mērķi – kalpot savam saimniekam. Neviens ražotājs, tajā skaitā arī ASUS, nevēlas pieļaut to, ka negatīva informācija izplatās visā pasaulē, tāpēc aktīvi strādā pie tā, lai piedāvātās ierīces būtu tuvas ideālam. Tuvas tāpēc, lai būtu uz ko tiekties nākotnē.

Personālie datori.

Lai arī portatīvo datoru lietotāju skaitlis pasaulē pēdējos gados ir audzis neiedomājamos apmēros, ir cilvēki, kas palikuši uzticīgi stacionārajiem datoriem. Nevēloties laist garām šo klientu daļu, ASUS piedāvā produkciju arī stacionāro datoru īpašniekiem un lietotājiem. ASUS ir iecienījuši Hibrīddatoru veidu – viegli transformējamas ierīces, tajā skaitā arī personālos datorus.

Viedtālruņi.

Viedtālruņu tirgus ir ienesīgs, tāpēc nedrīkst laist garām arī šo iespēju iegūt jaunus uzticamus klientus. ASUS šajā nišā piedāvā planšetdatoru un mobilo tālruņu krustojumus. Turklāt, lai neizskatītos jokaini tas, ka cilvēks ejot pa ielu, pie auss tur lielu priekšmetu, pieejamas ir bluetooth austiņas, ar kurām saziņa būtiski tiek atvieglota. Pašlaik populārākais šāda veida tālrunis/planšete ir ASUS Fonepad.

Ienāc uzticamajā datoru veikala mājas lapā Asusshop.lv un izvēlies savu Asus!

asusshop.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *