Atpūta divatā – laba dāvanas izvēle vīrietim svētkos  

Ko sagādāt dāvanā vīrietim svētkos, kad negribas samierināties ar standarta dāvanām? Uzdāvini nepiedzīvotus piedzīvojumus un spilgtas sajūtas un  azartu! Dažādi izbraucieni, brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī ēdienu gatavošanas meistarklases un spēku atjaunojošas procedūras. Izvēles iespējas plašas, būtiskais izzināt vīrieša raksturu, spēju uzdrošināties riskēt un interešu loku.

*Elpu aizraujoši piedzīvojumi debesīs, uz zemes un ūdenī

Par pamatu ņemot vīrieša dzīvesveidu un intereses, uzdāvini kādu no elpu aizraujošiem piedzīvojumiem:

-jautrs izbrauciens drifta mašīnā;

-kvadraciklu vai kartinga izbraucieni pa trasi;

-piedzīvojumi uz ūdens (veikbords, niršanas apmācības u.c.);

-kā arī vairāki lidojumi īstos lidaparātos (helikopters, deltaplāns, lidmašīna u.c.).

*Degustācijas, semināri un mierpilna brīvdienu dāvana vīrietim

Ja svētkos jāapsveic īsts gardēdis, tad ļoti precīza dāvana gardēdiem vīrietim būs ēdienu gatavošanas kursi, dzērienu vai ēdienu pagatavošanas meistarklases, apmācības.. Dāvana praktiska un turklāt sniegs jaunu informāciju, aizraujošas, un vēlāk viņš varēs dalīties iespaidos un pasniegt maltīti, balstoties uz meistarklasē apgūto. Tāpat laba dāvana vīrietim svētkos ir nedēļas nogale un atpūta diviem! Tu vari sarūpēt pārsteigumu un uzdāvināt nedēļas nogali – divvientulību un miera baudījumu. Nereti brīvdienas paiet steigā un ikdienas rūpēm, tādēļ speciāli rezervētas brīvdienas atpūtas namā sniegs pelnītu atpūtu un relaksāciju.

*Vīrietim svētkos dāvanā veselības procedūras

Ja draugam ir pietiekami daudz piedzīvojumi ikdienā, tad noder atslābinoša dāvana. Uzdrīksties savam vīram vai brālim sagādāt dāvanā kādu no populārakajām ķermeņa relaksējošām un spēku atsvaidzinošām procedūrām. Maksimāli lielā izvēlē eksotiskas, Autrumnieciskas un klasiskās masāžas veselībai un možumam. Tā saka, ka atpūta ūdenī spēj nomierināt un relaksēt, tālab vīrietim dāvanā dažādi pirts rituāli un atvēsinošas ūdens procedūras ļaus izdzīt ikdienas stresu un pozitīvi uzlādēties.

*Aktīvas laika pavadīšanas iespējas

Vīriešu tipiem, kam ļoti patīk aktivitātes un aizraujošas laika pavadīšanas iespējas, izvēlies korektu dāvanu:

-savdabīga sporta veida (paukošanas vai kērlinga) nodarbības;

-labi noderēs un motivēs sporta centra apmeklējums;

-snovošanas apmācības u.tml.

Ja tomēr apmulsti plašajās dāvanu iespējās, pārsteidz ar dāvanu komplektu. Tajā iekļauti atšķirīgi piedāvājumi, no kā vīriešu kārtas pārstāvis varēs pats izmantot dāvanas vietā. Tāds dāvanas variants radīs jaukas un neaizmirstamas emocijas vārda vai dzimšanas dienā, Ziemassvētkos kā arī pārējos gada svētkos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *