Ātrais kredīts internetā bez procentiem

Daudzi kreditori, kas nodarbojas ar ātro kredītu internetā izsniegšanu, piedāvā savus pakalpojumus kas ir ļoti dažādi –  ko iesākt, lai neapjuktu?

Jāizvēlas visizdevīgākais piedāvājums!

Pēdējā laikā vieni no izdevīgākajiem ir bezmaksas kredīti. Kas tie tādi un kā tos iegūt?

Bezmaksas kredīts jeb bezprocentu kredīts, ir tāds naudas aizdevums, ko izsniedz kreditors, nepiemērojot tam % likmi. Respektīvi, kādu naudas summu aizņemties (pieņemsim, ka Ls 100), tādu arī atgriez atpakaļ (pēc termiņa beigām, kas parasti ir 30 dienas jāatdod atpakaļ Ls 100).

Šādu kredītu var iegūt jebkura persona, kura ir sasniegusi attiecīgo  vecumu un atbilst pārējiem uzņēmuma izvirzītajiem kritērijiem. Galvenais nosacījums ir tāds, ka pie konkrētā kreditora ir jāaizņemas pirmo reizi. Bet ja esat jau aizņēmušies? Nekas īpašs, jāaizņemas pie kāda cita uzņēmuma, kas piedāvā līdzīgu akciju! Kāpēc jāpārmaksā?

Bezmaksas ātros kredītus internetā piedāvā sekojoši uzņēmumi:

  • SMScredit – iespējams aizņemties līdz pat Ls 400 uz 30 dienām, taču pirmajā aizņemšanās reizē maksimālā summa ir Ls 200, kas ir par velti!
  • OPENcredit – šis uzņēmums piedāvā aizņemties līdz pat Ls 1000 uz 12 mēnešiem, taču bezmaksas kredīts ir jaunajiem klientiem, aizņemoties līdz Ls 200.
  • VIA SMS un SOHOcredit piedāvā bezmaksas kredītu jaunajiem klientiem, aizņemoties pirmo reizi, ja kredīta summa ir līdz Ls 150.
  • Mini Credit un Ferratum saviem jaunajiem klientiem izsniedz bezmaksas kredītu, ja tas ir Ls 100 robežās.

Jāizvēlas visātrākais piedāvājums!

Kāpēc lieki gaidīt, ja naudu var saņemt ļoti ātrā laika posmā? Ir jārēķinās ar uzņēmuma kredīta pieteikuma izskatīšanas ātrumu un darba laiku, jo, kā zināms, visi kreditori pieteikumus izskata savā darba laikā.

10 minūšu laikā pieteikums tiek izskatīts šādos uzņēmumos – SMScredit, Ferratum un SOHOcredit. 15 minūšu laikā pieteikumu izskata OPENcredit, Credit24 un Vivus, savukārt 20 minūtēs Ātrais un VIA SMS.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *