Ātrie aizdevumi visdažādākajām situācijām

Brīžos, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, par daudzu iecienītu variantu kļuvis ātrais aizdevums. Un ne velti – tam pieteikties var neizejot pat no mājām. Turklāt ātrais aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma.

Ko ņemt vērā pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums pieejams tiem , kas atbilst aizdevēju noteiktām prasībām.

Tev jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem

Pirms kredīta noformēšanas jāizvērtē sava maksātspēja. Lai arī nereti kredīts bez darba izsniegts tiek, ņemot vērā citus pastāvīgos ienākumus, piemēram, pensiju vai stipendiju, tomēr kredītņēmējam jāņem vērā, ka kredīts bez darba aizdevēju piedāvājumā lielākoties nav .

Tev jāatbilst kredītdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam

Otrs faktors, kas jāņem vērā – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Prakse kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu. Taču joprojām ir arī tādi kredītdevēji, kas savus pakalpojumus piedāvā nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.

Aizdevuma noformēšanā svarīga arī pozitīva kredītvēsture

Kredīta noformēšanā nozīme ir arī kredītvēsturei. Jāņem vērā – ātrais aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi izsniegts netiek.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti noder kā īstermiņa risinājums situācijās, kad nekavējoties nepieciešami papildu naudas līdzekļi. Lai pieteiktu aizdevumu, atliek tikai izvēlēties atbilstošāko variantu, reģistrēties kredītdevēja mājas lapā un sekot tālākajām instrukcijām.

Pie daļas kredītdevēju šobrīd pieejams pirmais kredīts bez maksas, kas nozīmē – kredītam netiek aprēķināta procentu maksa. Pēc laika jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies. Jāatceras, ka bezmaksas pirmais kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Pirmais kredits bez maksas tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – trīsdesmit dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem izsniegti netiek. Vēlies uzzināt vairāk par šo iespēju? Ieskaties šeit!

Lai arī bezmaksas kredīts šķiet vilinoša iespēja, tas tik un tā ir jāatdod. Turklāt – līgumā noteiktajā termiņā. Krediti bez procentiem pārvēršas maksas aizdevumā pēc noteiktā termiņa beigām. Ja aizdevums netiek samaksāts laikā, jārēķinās ar soda procentiem vai par atsevišķu samaksu jāpagarina atmaksas termiņš.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus faktorus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi un citus. Par to uzzināt vairāk vari šeit.

Gribi atrast piemērotāko risinājumu? Izmanto kredītu kalkulatoru!

Lai saņemtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, noderīgs ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators pieejams aizdevēju mājaslapās, un ļauj iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noderīgs, ja ir plāns noformēt ilgtermiņa aizdevumu, jo ļauj iegūt priekšstatu par ikmēneša maksājumiem. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.

Lai arī pie nebanku kredītdevējiem nereti pieejami krediti bez procentiem un pat kredīts bez darba, jāpatur prātā, ka katrs aizdevums ir atbildīgs solis. Pirms kredīta noformēšanas rūpīgi izvērtē savas iespējas to atmaksāt līgumā noteiktajā laikā.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *