Autonomā ūdensapgādes sistēmas montāža un artēzisko aku urbšana

Ja tavam mājoklim tuvākajā laikā aktuāli ir uzstādīt automātisko ūdensapgādes nodrošināšanu, tev palīdzēs Udensjums.lv konsultanti. Tagad  pārtikā lietojams ūdens tiek iegūts no visiem augsnes slāņiem. Sļāni ir pēc skaita 3: secīgi kvartāra jeb augšējais zemes slānis, dolomīta zemes kārta un smilšakmens slānis.

Atkarībā no lokācijas dzeramā ūdens iegūšanas specifikas un iespējām tiek adaptēts atbilstošākais risinājums dziļurbuma veidošanai un dzeramā ūdens krājumu iekārtu izveidošanai.

Īpaši dziļurbumi – ir labākais risinājums privātmājai. To var lietot gan uzturā, gan arī ikdienas lietošanai – trauku mazgāšana, dārzs u.tml.

Nepieciešamas neizsīkstošas ūdens rezerves? Risinājums ir artēzisko aku urbšana

Salīdzinot ar augšējā zemes slāņa ūdens iegūšanas opciju, artēziskā urbuma ūdens ir izolēts no bakterioloģiskā piemaisījuma, jo atrodas starp ļoti blīviem zemes slāņiem. Līdz ar to ūdens ir tīrs, tomēr tā ķīmiskais sastāvs mēdz būt ar palielinātu cietību, dzelzi u.c. ķīmisko elementu maisījumu paaugstinātu klātbūtni. Šādā gadījumā nepilnības var atrisināt ar filtrēšanas iekārtu uzstādīšanu .

Dziļurbums ir piemērotākais variants privātmājas vai vasarnīcas ūdens autonomās apgādes sistēmas uzstādīšanai. Dziļurbumi ilgtermiņa nodrošina nepārtrauktu un lielu ūdens daudzumu, to var izmantot arī uzturā, kā arī ilgs urbuma mūžs . Lai arī tā montēšanas naudas izmaksas salīdzinājumā ar alternatīvām (filtra urbums, grodu aka) ir lielākas, artēziskais urbums ilgtermiņā nodrošinās ar praktiski neizsīkstošiem ūdens krājumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *