BAKKER-HOLLAND.LV INTERNETA VEIKALA PREČU KATALOGĀ ATRODIET VISU NEPIECIEŠAMO DĀRZA DARBU UZSĀKŠANAI!

Sagatavojieties dārzkopības sezonai jau tagad! Bagātīgajā interneta veikala preču katalogā jūsu interesēm daudzveidīgs puķu, krūmu, garšaugu, augļu sēklu un stādu klāsts kopā. Pasūtiet jau tagad un izbaudiet dārza burvību jau gaidāmajā sezonā.

Bakker preču katalogā varēsiet sameklēt iekštelpu un dārza sīpolpuķes – pavasara, vasaras un rudens ziedi. Sīpolpuķēm dodam 100% garantiju. Sīpolpuķes var vienkārši iestādīt dobēs vai puķu kastēs uz palodzes, balkona vai turpat dārzā, turklāt to pilnplaukumā sajūtīsiet fantastisku puķu smaržu un vislabāko atmosfēru. Tibetas pundurorhidejas, frēzijas, nokarenās begonijas, kallas, anemones un neskaitāmas sīpolpuķes var atrast dārzkopības preču katalogā Bakker mājaslapā.

Majestātisku izskatu un smaržu valdzinājumu dārzā var piešķirt rozes. Bakker katalogā atradīsiet dažādu šķirņu un veidu rožu stādi – miniatūras rozes, klājeniskās rozes un vēl citas -, tās ir atbilstoša kā mazā, tā arī lielākā piemājas dārzā. Gar mūra sienu vai pie lapenes varar mēģināt iestādīt vīteņrozes , kas izveidos burvīgu ziedu sienu. Savukārt dobju plānošanā atvēliet vietu lielziedu rozēm, kas apreibinās ar bagātīgu ziedu ražu un patīkamu aromātu. Visiem Bakker-Holland.lv rožu stādiem ir piecu gadu garantija, kas apliecina stādu kvalitāti un ilgtspējīgu ziedēšanu.

Turpat jūs varat sameklēt nepieciešamās puķu un dārzeņu sēklas. Interneta veikals Bakker jums iesaka mazdārziņā izmeklēt placīti arī mazam vitamīnu kokteilim, jo pašaudzēti dārza labumi dos iespēju ieekonomēt finanses uz sezonai aktuālo dārzeņu un ogu iegādāšanos tirdzniecības vietās. Sēklu paklāji, sēklu ripas un sēklu lentes vieglāku padarīs sēklu sēšanu, jo sēklas atradīsies jau optimālā attālumā cita no citas. Izpētiet sēklu piedāvājumu – tur atradīsiet dārzeņu, puķu sēklas, kā arī garšaugu, kā bazilika, pētersīļu un citu, sēklas.

Lai dārzā izveidotu zaļas nokrāsas, aplūkojiet sadaļu “Koki/Krūmi”. piedāvājumā esošie stādi ne vien aizsegs garāmgājējiem skatu, bet tāpat arī dos pagalmam lielisku struktūru un noderēs ēnas radīšanai. Augstcelmu krūmi, mūžzaļie krūmi, skujkoki, augļu koki un vēl citi stādi dārzkopjiem par prieku!

Aplūkojiet dārzkopības interneta veikalā Bakker-Holland.lv un īstenojiet savu ieceri par burvīgu piemājas dārzu. Varam apgalvot, ka no vairāk nekā tūkstoš sēklām un stādiem jūs atradīsiet savai gaumei un dārza augsnes prasībām piemērotāko. Ar Bakker starpniecību jums ir iespēja pasūtīt interesantas dārza figūriņas, mēslošanas līdzekļus, dārza darbarīkus, kā arī tehniku u.c. Apskatiet sniegto Bakker-Holland.lv piedāvājuma klāstu un iegādājieties šobrīd!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *