Berendsen higiēnas līdzekļi uzņēmumiem un mājokļiem

Gan uzņēmumos, gan mājoklī vienmer ir jānodrošina augstākās higiēnas prasības. To izdarīt palīdzēs Berendsen, kas piedāvā gan maināmos paklājus, gan ziepju dozatorus, gaisa atsvaidzinātājus un daudz ko citu. Berendsen savā jomā jau darbojas ilgus gadus, tādēļ līdz pat niansei ir izkopts klientu serviss, kā arī preču kvalitāte un ilgtspējība. Uzziniet par visu sīkāk!

Berendsen paklāju noma

Ierastais gumijas paklājs ir jāaizmirst, jo modernie dizaina paklāji ar gružu kasti ir daudz parocīgāki. Kāpēc? Jums vairs nav jāuztraucas, ka rudenī un pavasarī uzņēmuma telpās tiks ienesti dubļi vai ziemā klienti ar slapjām apavu zolēm izstaigās visas telpas. Berendsen piedāvātos paklājus var pasūtīt gan dažādās krāsās, gan materiālos.

Parocīgi paklāju un to nomaiņas serviss

Visvairāk iekštelpu grīdas kļūst netīras pavasarī un rudenī, jo ārā ir slapjš un dubļains. Kā rīkoties? Izmēģiniet Berendsen maināmo paklāju servisu, kas pieejams ne tikai Rīgā, bet aŗi reģionos. Pēc iepriekš saskaņota grafika Berendsen darbinieki atbrauks, paņems netīro paklāju un ieklās jaunu. Jums vairs nebūs ik dienu jādomā, ko iesākt ar mitru un smilšanu paklāju.

Turklāt tas vēl nav viss. Berendsen piedāvā arī preces tualetes telpām un virtuvei.

Izvēloties minētos līdzekļus, jaatcerās:

  • Berendsen līdzekļi roku tīrīšanai ir ilglaicīgi lietojamas un ekonomiskas, bet tajā pašā laikā lieliski nomazgā rokas ikdienas;
  • telpu atsvaidzinātāji un higiēnas preces no Berendsen ar lieliskām smaržām palīdzēs it visur Jūsu mājoklī vai birojā uzturēt svaiguma sajūtu;
  • kvalitatīvi gumijas paklājs un dizaina paklāji Rīgā ļaus nepigružot mājokli ar āra netīrumiem.

Berendsen palīdzēs nodrošināt tīrību un higiēnas prasības. Kvalitatīvas un ilgtspējīgas preces ļaus Jūsu mājokli uzutrēt patīkami tīrā stāvoklī! Iegādājieties tikai labāko Jūsu mājām vai birojam: gumijas un dizaina paklāji, telpu atsvaidzinātāji, ziepju dozatori, kokvilnas dvieļi, papīra salvešu turētāji un daudzas citas higiēnas preces no Berendsen!

Košums ik dienu

Berendsen ir īpaši piedomājis, lai preces būtu ne tikai praktiskas, bet arī gaumīgas. Jūs varat izvēlēties no vairākām krāsām, kuras pieskaņot telpu dizainam vai Jūsu zīmola toņiem, piemēram, oranžs, zaļš, sarkans vai violets. Kombinējiet preces un iekārtojiet telpu atbilstoši savām vēlmēm.

Rūpējieties gan par savu, gan savu darbinieku un klientu labsajūtu! Kvalitatīvs un inovatīvs telpu atsvaidzinātāji un higiēnas preces no Berendsen palīdzēs radīt patīkamu un tīru vidi!