Bezprocentu? Jā, kredīts bez maksas!

Bezprocentu kredīts, kurš pazīstams arī kā ātrais kredīts bez maksas, ir naudas aizdevums, kurš tiek piešķirts uz īsu laika termiņu kā arī bez procentiem vai jebkādas komisijas maksas. Šāda iespēja ļauj kreditora klientam pirmo reizi aizņemties absolūti bez maksa

Bezmaksas kredītu parasti piedāvā tikai jaunajiem klientiem viņu pirmajā aizņemšanās reizē no ātro kredītu kompānijas, kura piedāvā aizdevumu bez procentiem un komisijas. Nauda tiek izsniegta bez jebkādas papildus samaksas (nav jāmaksā par pieteikumu, pieteikuma vai citu formalitāšu izskatīšanu vai paša aizdevuma piešķiršanu).

Personai, kura vēlas izmantot šādu pakalpojumu, sākumā jāreģistrējās naudas aizdevēja mājas lapā. Pēc šī soļa tiek izveidots lietotāja profils. Kad veikta reģistrācija aizdevēja mājas lapā un izveidots profils, no sava bankas konta uz aizdevēja bankas kontu jāveic naudas pārskaitījums viena santīma apmērā. Pēc tā lietotāja profils tiek apstiprināts un klients var pieteikties aizdevumam, sev tīkamajā apmērā un ar izdevīgāko, un ērtāko atmaksas termiņu.

Tā kā pirmais kredīts ir bez maksas, personai būs jāatmaksā tieši tāda pati naudas summa, kādu tā ir aizņēmusies.

Lielākā daļa Latvijas ātro kredītu kompāniju dod iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Tas noder reizēs, kad klients nespēj atgriezt konkrēto naudas summu noteiktajā kredīta atmaksas datumā. Šis pakalpojums gan nav bez maksas, kā pirmajā tā arī pārējās aizņemšanās reizēs. Saprotams, ka kredītu iespējams atmaksāt arī pirms termiņa.

Pirmajā naudas aizņemšanās reizēs iesaka izvēlēties maksimālo kredīta summu ar maksimālo tā atmaksas termiņu, jo tas ir bez maksas, attiecīgi nebūs jāmaksā arī noteiktā summa, kas aprēķināta pēc aizdevuma procentu likmes. Latvijā šobrīd ir vairāk nekā 40 licencētu ātro kredītu kompāniju un iespēja aizņemties bez maksas ir gandrīz ikvienā no tām.

Dažas kompānijas, kas piedāvā aizņemties bezprocentu kredītu:

    • SMSCredit;
    • Vivus;
    • MiniCredit;
    • ExtraCredit

Svarīgi atcerēties, ka pirms ikviena kredīta ņemšanas, rūpīgi jāizvertē savas iespējas naudu pēc tam atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *