DARBINIEKI TO NOVĒRTĒS – DROŠA DARBA VIDE

Darba inspekcija ir sniegusi savu pārskatu pār pagājušo gadu, kurā apkopota informācija par nelaimes gadījumiem darba vietā un atklāts, ka kopā cietuši 1 763 darbinieki, no tiem 41 guva letālus ievainojumus un 213 guva nopietnas traumas.

Darba drošība ir svarīga ikdienas sastāvdaļa visiem darba spējīgajiem.

Nav svarīgi – darbs ir fiziski grūts vai sēdēšana pie datora, bēda var piemeklēt jebkurā brīdī, tādēļ darba drošība ir svarīgs aspekts katrā uzņēmumā.

Statistika nav glaimojoša – Darba inspekcija apkopojusi informāciju, kura vēsta, ka darbā cietušo skaitam ir nosliece palielināties.

Darba inspekcija informē, ka pēdējo piecu gadu griezumā kopējais nelaimes gadījumu skaits ir palielinājies par 43%. Tātad darba drošība darba vietās kļuvusi vēl būtiskāka kā  agrāk. Vēlies uzzināt vairāk? Spied šeit!

Ikviens no mums ir spējīgs gādāt par savu un citu kolēģu drošību.

NEGAIDI NELAIMI – PAR UGUNSDROŠĪBU GĀDĀ JAU TAGAD

Ugunsdrošība – ar nožēlu ugunsdrošība kļūst svarīga tikai tad, kad uzzina par traģiskiem ugunsgrēkiem vai sarkanais gailis piemeklējis pašus. Lai nesaskartos ar traģiskām sekām, ugunsdrošība ir ļoti būtisks faktors jebkurā vietā. Lai ugunsdrošība būtu augstā līmenī, ir vērtīgi to uzticēt speciālistiem.

Vienīgi tad arī apjēdzam, ka milzīgo traģēdiju radījis pat sākumā it kā šķietami nenozīmīgs  ugunsdrošības normu pārkāpums vai pašu neuzmanība – tātad nav pilnībā ievērota ugunsdrošība. Bet pilnvērtīgi plānota ugunsdrošība ļaus pasargāt sevi un līdzcilvēkus. Ļauj, lai ugunsdrošība ir efektīva – kopā ar FN-SERVISS.LV. Pagājušajā gadā darba inspekcija apkopoja 27 nelaimes gadījumus saistītus ar atklātu uguni, karstu vai degošu priekšmetu vai vidi. Tie ir negadījumi, kurus varēja novērst, ja vien tiktu ievērotas sertificētu speciālistu izstrādātas ugunsdrošības normas..

Vides aizsardzība – ikvienas darbības ietekmē mēs aiz sevis atstājam lielāku vai mazāku ietekmi uz apkārt mums esošo vidi.

 Absorbentu materiāliem un dažādiem līdzekļiem, kā arī izstrādātiem un sagatavotiem preventīviem pasākumiem, ir jābūt ikviena saimniecības rīcībā, lai ar lepnumu varētu teikt: “Vides aizsardzība ir mūsu prioritāte!”

Gādā par šo svarīgo aspektu kopā ar FN-SERVISS profesionāļiem, kas ieteiks efektīvākos risinājumus, lai vides aizsardzība Tavā uzņēmumā būtu teicamā līmenī. Vides aizsardzība un ar to saistītie pasākumi ļaus arī spodrināt uzņēmuma tēlu.

Civilā aizsardzība – ne mazāk nozīmīgi ir būt rīcības gatavībā nestandarta situācijās. Civilā aizsardzība dod skaidru rīcības plānu dažādu katastrofu brīžos. Strādājošie vadīsies atbilstoši izveidotajam plānam , kā rezultātā veiksmīgāk tiks galā ar notikušo nelaimi. Tātad, ja civilā aizsardzība aktuāla arī Tavā uzņēmumā, nekavējies ne mirkli – civilā aizsardzība un tās plāna izveide gādās par papildus drošību.

DROŠĀ VIDĒ – DROŠA SAIMNIEKOŠANA

Viens no top darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālistiem Baltijā FN-SERIVSS jau daudzus gadus Latvijā konsultē mazus un lielus saimniecīvas, organizācijas un dažādas valsts iestādes drošības jautājumos – ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un ar to saistīti pakalpojumi ir viņu ikdiena.

Darba inspekcija apkopo datus par visiem oficiālajiem un reģistrētajiem nelaimes gadījumiem, taču liela daļa paliek ēnā. Darba drošība, civilā aizsardzība, ugunsdrošība un vides aizsardzība ir jebkura atbildīga uzņēmuma darbības prioritātes.

Kompānijas FN-SERVISS zinošie padomdevēji izanalizēs Jūsu saimniecības virzienu un sniegs praktiskas konsultācijas vispiemērotāko drošības risinājumu ieviešanā, kā arī piedāvā dažādus plaša sortimenta kvalifikācijas celšanas kursus Jūsu darbnieku kompetences celšanai.

Atstājiet savas raizes FN-SERVISS pārziņā, lai kopā mēs celtu atbildības līmeni ne vien darba vidē, bet arī savās dzīves vietās. Kvalitatīva ugunsdrošība, civilā aizsardzība, vides aizsardzība, darba drošība un daudz citi pakalpojumi – FN-SERVISS.

http://fnserviss.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *