DĀRZA MĒBELES PERFEKTAI RELAKSĀCIJAI AR ĢIMENI

Dažādas preces mājoklim un birojam vērienīgā sortimentā aplūkojamas iepirkšanās vietne  1a.lv. LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas un neskaitāmas citas preces – izvēlies vajadzīgo saskaņā ar savu budžetu un iecerēm!

IZTURĪGI UN NODERĪGI PULKSTEŅI KATRAM DZĪVESSTILAM

1a.lv preču izvēlē ir dažādi viedie pulksteņi un aproces ar vērienīgu funkciju daudzumu. Pieejams radio pulkstenis ar iebūvētu modinātāju . Katram, kas aizraujas ar sportošanu un ir jaunāko tehnoloģiju cienītājs, saistošs var būt sportošanas pulkstenis. 1a.lv preču piedāvājumā  ir dažādi sporta pulksteņi, ar plašām iespējām un cenu diapazoniem. Sporta pulksteņi 1a.lv plauktos ir vienīgi no labākajiem zīmoliem Sunto, Garmin un citiem.

 

Dārza mēbeles ļaus ērti iekārtot dārza zonu ikvienā pagalmā vai terasē. Dārza mēbeles vērienīgajā piedāvājumā no 1a.lv sniegs iespēju apskatīt visu kāroto. Vai Tavā pagalmā labāk iederētos saliekamie zviļņi vai dīvāni? Atrodi piemērotākās dārza mēbeles un ērtības! Pieskaņo krāsu nojumei vai dekoratīvajiem elementiem – dārza mēbeles der ne tikai komfortablākai sēdēšanai vai gulēšanai, bet arī draudzīgākai apkārtnei Tavā miteklī.

Vairāk uzzini- http://www.1a.lv/majai_darzam_un_remontam/atputai_majas_darza/darza_mebeles

IZVĒLIES LED SPULDZES EKONOMISKAM UN ILGTSPĒJĪGAM APGAISMOJUMAM!

LED spuldzes ir ilgtspējīgs elements istabu izgaismošanai . LED spuldzes ir ļoti tālredzīgs rīks – 100% patērēto elektrību tās pārvērš gaišumā.Līdzīgi LED spuldzes neģenerē ekstra siltumenerģiju un tādēļ ir ilgtspējīgas zemeslodes vispārējo sasilšanu.1a.lv preču piedāvājumā redzēsi atsķirīgu jaudu LED spuldzes, ko varēsi dedzināt dzīvokļos un darba vietās.

DAŽĀDA VEIDA ŠUJMAŠĪNAS IESĀCĒJIEM UN PIEREDZĒJUŠIEM ŠUVĒJIEM

Ja jau izsenis sapņo par jaunu apģērbu šūšanu paša spēkiem, galā netikt bez šujmašīnas. Piedāvātas tiek tūkstošiem dažādu veidu šujmašīnas, kas raksturojamas pēc ražotāja, funkcionalitātes, jaudas un krāstoņa. Ja šujmašīnas  kļuvušas svarīgas, ienāc vietnē 1a.lv!

GAISA MITRINĀTĀJI PALĪDZĒS AIZMIRST PAR NELĀGU GAISU IEKŠTELPĀS

Daudziem strādājošajiem ilga uzturēšanās telpās ar pārmērīgi sausu klimatu nereti sagādā diskomforta brīžus, kas mēdz būt vadošais pamudinājums, kāpēc ir meklēti gaisa mitrinātāji. Sauss gaiss guļamtelpā var piespiest  iesākt dienu ar aizliktu degunu un apsārtušām acīm, bet uzņēmumā traucēt koncentrēties pienākumiem, tomēr gaisa mitrinātāji no šādām grūtībām spēj atsvabināt. 1a.lv piedāvā salīdzināt ierīces pēc konkrētās iekštelpas plašuma, kam gaisa mitrinātāji ir ir atbilstoši un ūdens tvertnes lieluma. Pieejami arī specifiska ražotāja gaisa mitrinātāji.

VEIKSMĪGAM CEĻAM IEGĀDĀJIES LABAS VASARAS RIEPAS!

Lai gan sākotnēji var domāt, ka vasaras riepas neieņem atbildīgu lomu mašīnas vadīšanā, tā tomēr nevar uzskatīt. Vasaras riepas ir atbildīgas par to, cik veiksmīga būs saskare ar brauktuves virsmu un kāds apmērs benzīna tiek patērēts . Piedevām, nopērkot svaigas un augstvērtīgas vasaras riepas, ceļošana būs ne tikai uzticāmaka, bet arī ekonomiskāka. Pie 1a.lv vari apskatīt teicamas raudzes vasaras riepas no vairāk nekā 30 populāriem riepu izgatavotājiem.

Gaisa mitrinātāji, šujmašīnas, vasaras riepas un simtiem citu vērtīgu piedāvājumu par zemām cenām tiešsaistes iepirkšanās saitā 1a.lv. Nāc un pārbaudi pats jau tūlīt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *