Dāvanu karte svinībās

Ja gadās, ka nevari atrast piemērotu dāvanu, iegādājies dāvanu karti. Lai arī liekas, ka tā ir banāla un bezpersoniska , tā dod iespēju pašam iegādāties sev kāroto. Dāvanu karte ir universāla dāvana, kas ir atbilstoša dažnedažādos ikdienas momentos: meitas vai dēla sasniegto panākumu atzīmēšanai, studentiem u.tml. Dāvanu karti var uzdāvināt krāšņā aploksnē, bet pārsteigumu garantē radošs iesaiņojums

Mīlošai sievai, gādīgam vīram, mīļajai vecmammai, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem draugiem  – izvēlies praktisku dāvanu!

Interesantas un oriģinālas dāvanas pašas atrod dāvinātāju! Lai radītu pārsteigumu ar necerētu dāvanu, vajadzīga izdoma un oriģināls dāvanas pasniegšanas veids. Internetā atradīsi vairākass interesantas un aizraujošas dāvanas svētkos dažāda temperamenta un dzīvesstila cilvēkiem:

Interesanta brīvdienu dāvana

Tas, kas vienmēr paliek atmiņā, ir izdevušies braucieni un kompānija, ar kuru labi pavadīts laiks. Ģimeni saliedējošs un visnotaļ interesants pasākums ir aizraujošas ekskursijas, kas lieti noderēs vecāku brīvdienu laikā. Amizants dāvanas risinājums ir laika pavadīšana piedzīvojumu parkā, izbraucienā ar skeletonuun citas krāšņu emociju rosinošas laika pavadīšanas iespējas.

Mīļotajam cilvēkam

Izsakot uzmanību sev tuvam cilvēkam, nopērc romantisku vai spēcinošu dāvanu SPA salonā vai kādā no atpūtas namiem. Tuviniekiem lieliska dāvana svētkos būs hobija nodarbību abonements. Ikdienas līksmo brīžu veicināšanai vajadzīgs tik mazumiņš pārsteiguma un mīlestības.

Interesantas dāvanas draugiem

Gatavojoties svinībām, smelies idejas dāvanu piedāvājumos. Relaksācija brīvdienās, tematiskas fotosesijas, kā arī karikatūras attēls būs oriģināla dāvana jauniešiem un jaunajam pārim. Tās ir tikai dažas no izdevībām, kā nomainīt ierasto dāvanu sagādāšanas pieradumu. Negaidīta dāvana veicinās neaptveramu sajūtu gammu un uzburs patīkamu svinību noskaņojumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *