Berendsen jaunā higiēnas preču aprīkojuma līnija

EPS (Berendsen) piedāvātā jaunā higiēnas preču un aprīkojuma līnija un higiēnas serviss ir speciāli izstrādāts preču un pakalpojumu kopums, kas nodrošina, lai uzņēmuma tualetes telpa būtu tīra, svaiga un patīkama visas dienas garumā. Higiēnas aprīkojums ir ērti lietojams un vienkārši kopjams, turklāt, izmantojot higiēnas servisa pakalpojumus, jums radīsies sajūta, ka tualetes telpa pati par sevi rūpējas. Tas ir vienkārši, ērti un efektīvi.

Higiēnas serviss un aprīkojums ir lieliska iespēja ērtā un vienkāršā veidā parūpēties par uzņēmuma tualetes tīrību un darbinieku, kā arī apmeklētāju labsajūtu. Izvēloties šo pakalpojumu, jūsu uzņēmuma tualete būs higiēniski tīra un funkcionāla, turklāt tās uzturēšana un tīrīšana būs vienkāršāka nekā jebkad agrāk.

Higiēnas serviss

EPS (Berendsen) piedāvātais higiēnas serviss un higiēnas preču līnija iekļauj visu nepieciešamo aprīkojumu un produktus, kas padara tualetes telpas funkcionālas un viegli kopjamas. Ir pieejami gan dvieļu turētāji, gan ziepju un dezinfekcijas līdzekļu dozatori, gan tualetes papīra turētāji, gan atkritumu tvertnes, gan gaisa atsvaidzinātāji, kā arī visi nepieciešamie produkti aprīkojuma papildināšanai, piemēram ziepes vai tualetes papīrs.

Higiēnas serviss Berendsen

Jāpiebilst, ka higiēnas aprīkojums, ko piedāvā EPS (Berendsen) iederēsies un lieliski izskatīsies ikvienā interjerā. Tam piemīt vienkāršs, bet ļoti gaumīgs un patīkams dizains. Tāpat būtiski, ka aprīkojums ir pieejams vairāk nekā 10 dažādos toņos – iespējams izvēlēties tradicionālo balto krāsu, tāpat aprīkojums pieejams melnā, akmens pelēkā, kā arī vairākos modernos un košos toņos.

 Higiēnas serviss Berendsen - EPS

Ne mazāk būtiski ir tas, ka EPS (Berendsen) piedāvātais aprīkojums ir ļoti ekonomisks, kā arī draudzīgs videi. Tas ir izstrādāts tā, lai kalpotu ilgi, efektīvi un neviens produkts netiktu velti izniekots. Proti, visi dozatori ir izstrādāti tā, lai izsniegtu tieši vienai lietošanas reizei nepieciešamo attiecīgās vielas daudzumu, bet kokvilnas dvieļiem piemīt  īpaši augsta mitruma uzsūktspēja, kas samazina nepieciešamo dvieļu skaitu.

EPS (Berendsen) piedāvātais higiēnas serviss ir pieejams:

  • Rīgā;
  • Mārupē;
  • Jūrmalā;
  • Salaspilī;
  • Ādažos;
  • Carnikavā;
  • Saulkrastos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *