Interneta pieslēgums tavās mājās līdz 500 Mbit/s

Dažādi pētījumi norāda, ka Latvijā ar katru gadu palielinās iedzīvotāju īpatsvars, kas lieto internetu. Tāpat vairāk kļūst mājsaimniecību, kurās ir dators ar interneta pieslēgumu.

Darbā vai mājās Jums būs vajadzīgs labs interneta pieslēgums. Ja šobrīd Jums ir aktuāls jautājums par interneta pakalpojumu ierīkošanu savā mājsaimniecībā, tad salīdziniet vairākus pakalpojumu sniedzējus un izvēlies pašu labāko. Atkarībā no Jūsu vajadzībām un internetam paredzētā mērķa vajag izvēlēties arī interneta pieslēgumu. Ja internets ir vajadzīgs sīku darbību veikšanai, tad Jums pilnībā pietiks ar mobilo (bezvadu) internetu. Pavisam cita lieta, ja vēlaties skatīties tiešraidē filmas vai lejupielādēt dažādus failus, tad Jums būs nepieciešams daudz jaudīgāks interneta pieslēgums.

Pats ātrākais internets Latvijā šobrīd ir optiskais internets. Lattelecom optiskais internets spēj nodrošināt ar ātrumu līdz pat 500 Mbit/s. Kur Jūs atradīsiet vēl ātrāku internetu? Ja agrāk domājat, ka optiskais internets ir pārāk dārgs prieks, tad ziniet, ka tas nebūt tā nav. To varēs atļauties katrs. Ja izvēlēsieties komplektā pakalpojumu ar TV vai telefoniju, tad tas Jums izmaksās vēl lētāk nekā spējat iedomāties.

Interneta pieslēgums tavās mājās līdz 500 Mbit/s ir Tava iespēja dzīvot neatsakoties no mūsdienu tehnoloģiju piedāvātajām ekstrām. Lattelecom optiskais internets ir pieejams lielākajās pilsētās. Paredzams, ka nākotnē tīkla pārklājums sasniegs pat tādas teritorijas, kur tas vēl nav bijis ierīkots. Iespējams, ka drīz arī laukos dzīvojošajiem būs tādas pašas iespējas pieslēgties optiskajam internetam, kā tas jau tagad ir pilsētniekiem.

Kompānija Lattelecom kļūst arvien daudzpusīgāka. Daudzi pakalpojuma abonenti jau paguvuši novērtēt Lattelecom TV plusus. Jums būs pieejams ne vien plašs kanālu klāsts, bet arī pieeja arhīvam un video nomas pakalpojumiem. TV arhīvā Jūs atradīsiet daudzas populāras un aizraujošas filmas, ko noskatīties kompānijā kopā ar draugiem vai ģimenes lokā.

Populārāks kļūst arī publiskais internets. Interesanti, ka pagājušā gada beigās uz vienu publisko interneta pieejas punktu Latvijā bija 2569 lietotāji. Jāteic, ka arī Lattelecom nodrošina ar ātru un kvalitatīvu bezvadu internetu vairākos WI-FI pieejas punktos. Tajos parasti pulcējas portatīvo datoru lietotāji, kas ļoti augstu vērtē brīvību, ko sniedz internets tieši tajā laikā, kad tas visvairāk ir nepieciešams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *