IZDEVĪGA TELTS NOMA- AKURATS.LV          

teltis / telts noma akurātsNeviens pasākums nevar izdoties bez piemērota aprīkojuma. Lai atvieglotu rūpes , vērts ieskatīties aprīkojuma nomas Akurats.lv piedāvājumu klāstā.

Viens no Akurats.lv piedāvājumiem- sildlampas- būs  lielisks risinājums, ja pasākums tiek organizēts ārpus telpām. Sildlampas efektīvi silda tuvāko apkārtni, tādā veidā  nodrošinot omolīgu atmosfēru . Šie sildītāji ir ne tikai efektīvi, bet arī savas funkcijas pilda pietiekoši ilgu laiku- darbojoties maksimālajā režīmā, tie sildīs desmit stundas. Lai gāzes sildītāji maksimāli droši darbotos, svarīgi ievērot visus noteiktos lietošanas noteikumus.

Āra pasākumi tagad ir iespējami  jebkuros laikapstākļos- izvēlies  sildītājus no Akurats.lv un izbaudi omulīgu gaisotni ārpus telpām!

Lai pasākums brīvā dabā izdotos , aktuāls jautājums būs arī atbilstošas nojumes īre. Telts īre dos iespēju izvēlēties konkrētajam pasākumam piemērotu nojumi – tieši uz pasākuma laiku.

Telts noma ir lielisks risinājums dažāda veida  svētkos, jo ļauj izvēlēties dažādu izmēru un veidu teltis. Telts īre pie  Akurāts – ērts risinājums, ja telts nepieciešama tikai uz pasākuma laiku, jo ļaus ietaupīt ar nojumes uzglabāšanu saistītās izmaksas.

Pasākumam vajadzīga arī skatuve? Ieskaties Akurats.lv piedāvājumā! Akurats.lv sortimentā esošās skatuves ir saliekamas ,ar pakāpieniem.

VAJADZĪGI BANKETU KRĒSLI? IESKATIES AKURATS.LV PIEDĀVĀJUMĀ

 Akurāts piedāvājumā ietilpst arī banketu krēsli un apaļie galdi, kas lieliski papildinās  jebkuru interjeru.

Nomas piedāvājumā esošie apaļie galdi ir 83 cm diametrā un paredzēti četrām personām. Būtiski, ka apaļie galdi ir ar regulējamām kājām, līdz ar to stabili un droši.

Savukārt, ja plānots rīkot neformālu pasākumu, efektīvs risinājums būs bāra krēsli. Ja tie vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, labākā izvēle būs bāra krēslu noma. Nomas servisa Akurāts  piedāvājumā esošie bāra krēsli ir ar apaļu virsmu, melnā krāsā.

Ieskaties Akurats.lv nomas piedāvājumu  klāstā un izvēlies savam pasākumam vajadzīgo aprīkojumu- http://akurats.lv/teltis/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *