Kā higiēnas aprīkojums un āra gumijas paklāji var uzlabot Jūsu biznesu?

Kārtīgas, tīras un labiekārtotas telpas ir katra biroja vizītkarte. Ienākot uzņēmuma ofisā, gan klienti, gan darbinieki ietekmējas no tā, cik sakārtota un patīkama ir darba vide. Berendsen plašais higiēnas aprīkojums – mopi, lupatiņas, āra gumijas paklāji un daudzas citas preces, ievērojami atvieglos Jūsu rūpes par tīrības telpu uzturēšanu!

 

Mopi grīdas uzkopšanai – rezultāts bez lielas piepūles

Mopu serviss ir parocīgs risinājums, kas telpu grīdas uzkopšanu padara daudz vienkāršāku:

  1. nav jādomā par mopu pirkšanu, uzglabāšanu un tīrīšanu, jo to veic Berendsen nomas serviss;
  2. ir iespējams samazināt uzņēmuma izmaksas – ekonomiskais materiāls un mopa mehānisms ļauj samazināt gan ūdens, gan ķīmisko tīrīšanas līdzekļu izmantojumu.

Berendsen piedāvā dažādu izmēru un veidu mopus, ko piemērot Jūsu ofisa grīdām. Turklāt nomas servisā iekļauto mopu nomaiņu kontrolējat Jūs – mopi tiks mainīti Jums ērtā laikā katru nedēļu, ik pa divām nedēļām vai reizi mēnesī. Īpaši pieprasīti ir Berendsen klāstā esošie mikrošķiedras mopi. Kā tie atšķiras no parastajiem? Lasiet tālāk un uzziniet!

 

Kāpēc izvēlēties mikrošķiedru?

Ja esat iecerējis veikt gan mitro, gan sauso grīdas uzkopšanu, tad mikrošķiedras mops un tā noma ir labākais risinājums. Pateicoties īpašajam sastāvam, mikrošķiedra veikli savāc putekļus arī bez ūdens izmantošanas, kā arī spodrina virsmas. Tieši tāpat darbojas arī Berendsen piedāvājumā atrodamās mikrošķiedru lupatiņas. Tās ir iespējams iegādāties dažādās saimniecības preču tirdzniecības veitās, taču Berendsen mājaslapā Jūs varat pieteikties arī servisa pakalpojumiem, kas atvieglos Jūsu ikdienu un uzlabos higiēnas kvalitāti biroja telpās!

 

Kokvilnas un āra gumijas paklāji grīdām – komforts un tīrība

Rūpējoties par iekštelpu uzkopšanu, jāpievērš uzmanību arī netīrības novēršanai. Mūsu klimata apstākļos lielas galvassāpes var radīt lietainie laikapstākļi, kas bieži nozīmē mitrumu un dubļus arī ofisā. Gādāt par grīdas tīrību ir vieglāk, ja pie durvīm tiek izmantoti kokvilnas paklāji vai āra gumijas paklāji:

  • kokvilnas paklāji durvju iekšpusē veiksmīgi uzsūks lieko mitrumu no apavu zolēm;
  • āra gumijas paklājs rūpēsies, lai telpās netiktu ienesti dubļi un citi gruži.

 

Gādāt par sava uzņēmuma telpu tīrību vēl nekad nav bijis tik vienkārši – izmēģiniet Berendsen mikrošķiedru izstrādājumus, paklājus un citus higiēnas palīglīdzekļus un iegūstiet lielisku rezultātu! Papildu informāciju varat atrast Berendsen mājaslapā www.berendsen.lv!