Kā pieejams pirmais kredīts bez maksas?

Pirmais kredīts bez maksas ir kredīts, ko var saņemt pāris kredītdevēju jaunie klienti. Šis aizdevums ir lieliska iespēja saņemt aizdevumu un par to neko nemaksāt. Kredītam nepiemēro ne procentu likmi, ne komisijas maksu, ne citus maksājumus un jāatmaksā ir tieši tikpat, cik liels bija izsniegtā kredīta apmērs. Vai varat nosaukt vēl izdevīgāku kredītu?

Pirmais kredīts bez maksas:

  • Tam nepiemēro komisijas maksu;
  • Parasti nepārsniedz 200 latus;
  • Pieejams tikai aizdevēju jaunajiem klientiem.

Kredīts bez maksas nozīmē, ka kredītam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu, ne arī citus maksājumus. Ar šo kredītu jums būs jāatmaksā tikpat daudz, cik aizņēmāties. Tas nozīmē, ka jūs bez maksas var iepazīties ar priekšrocībām, ko sniedz ātrie aizdevumi, kā arī pārbaudīt izvēlētā kredītdevēja pakalpojumu kvalitāti. Pašlaik pirmais kredīts bez maksas tiek izsniegts pie pāris ātrajiem kredītdevējiem.

Bieži pirmais kredīts bez maksas nav lielāks par vairākiem simtiem latu, jo šis aizdevums būtībā ir ātrais aizdevums. Viens no lielākajiem iespējamiem ātrajiem bezmaksas kredītiem ir 200 lati. Lielākajā daļā gadījumu tie nav lielāki par 100 vai 15 latiem. Lielākais atmaksas laiks bezmaksas kredītiem nav garāks par vienu mēnesi. Ja vēlaties, kredītu var atmaksāt arī ātrāk.

Jāpiebilst, ka pirmais kredīts bez maksas tiek piedāvāts tikai kredītņēmējiem, kas pie izvēlētā kredītdevēja aizņemas pirmoreiz. Ja aizņematies akātroti, nākamajiem kredītiem piemēro procentu likmi. Ja piesakieties aizdevumam atkārtoti, tiek piedāvātas vairākas citas priekšrocības. Parasti pirmā kredīta apjoms ir diezgan mazs, bet, saņemot atkārtotu kredītu, var aizņemties pat divas reizes lielāku summu. Tāpat, piesakoties atkārtotam aizdevumam, nav nepieciešams atkārtoti veikt reģistrāciju kredītdevēja sistēmā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *