Ko dāvināt jubilejās? Neskaitāmā daudzumā interesantu ideju DavanuServiss.lv!

Lai radītu pārsteigumu ar necerētu dāvanu, nepieciešama laba iztēle un interesants dāvanas pasniegšanas veids. Vecākiem, bērniem, kolēģiem un tuvākajiem draugiem interesantas dāvanas jebkurām interesēm

Interesanta nedēļas nogales dāvana

Tas, kas vienmēr paliek spilgtā atmiņā, ir izdevušies braucieni un kompānija, ar kuru pavadīts laiks. Dāvana ceļojums uz kaimiņvalstīm vai pa Latviju apvienos un emocionāli spēcinās gan ģimeni, gan draugus. Interesants dāvanas risinājums ir laika pavadīšana piedzīvojumu parkā, izbraucienā ar skeletonuun citas krāšņu emociju rosinošas izklaides.

Mīļotajam cilvēkam

Burvīga relaksācija kopā ar mīļoto cilvēku atvaļinājumā ļaus nolikt malā rutīnas radīto nogurumu un kopā sirsnīgi aizvadīt atpūtu. Interesanta dāvana svinībās ir rokdarbu, deju nodarbību abonements vai maltīte vienā no pilsētas populārākajiem restorāniem. Ikdienas līksmo brīžu radīšanai pietiek tik ar mazumu un mīlestības.

Dāvanas svētkos visiem

Gatavojoties svinībām, smelies idejas dāvanu variantos. Relaksācija brīvdienās ar brīnišķīgu šokolādes masāžu, izplānotas fotosesijas, kā arī karikatūras zīmējums būs oriģināla dāvana jauniešiem un jaunajam pārim. Šie ir tikai daži no standarta dāvanu aizstājējiem, aplūko arī citas pārsteidzošas un interesantas dāvanas-http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/masazas

UNIVERSĀLA DĀVANA SVĒTKOS

Ja gadās, ka nespēj atrast piemērotu dāvanu, nopērc dāvanu karti. Lai gan šķiet, ka tā ir parasta un bezpersoniska , tā sniedz iespēju pašam iegādāties sev ilgi gribēto. Lai velti neizniekotu  laiku dāvanu pirkšanas drudža laikā, pērc dāvanu karti, jo tā būs vērtīga dažādiem cilvēkiem. Dāvanu karti var pasniegt krāšņā aploksnē, tomēr pārsteigumu garantē netradicionāls iesaiņojums.

Sievai, gādīgam tētim, sirsnīgajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kolēģiem  – izvēlies praktisku dāvanu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *