Kredīts internetā pie aizdevēja VIA SMS

Katram var gadīties finansiāli grūts laiks – veselības problēmas, tehniskas ķibeles ar auto,  svētku laikā radušies neparedzētie izdevumi un aizkavējusies alga. Ja senāk vajadzēja saņemt drosmi un lūgt naudu draugiem, vecākiem vai partnerim, tad mūsdienās kredītu var nokārtot internetā. Nevajadzēs ne galvojumu, ne ķīlu, ne izziņu no darbavietas. Aizņēmējs kredītu var nokārtot no mājām – vajadzīgs tikai mobilais telefons, bankas konts kādā no Latvijas bankām.

VIA sms piešķir kredītu 20 līdz 65 gadus veciem Latvijas Republikā dzīvojošiem klientiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Uzņēmums piedāvā divu veidu kredītus – aizdevumu līdz algai un naudas kredītu. Aizdevums līdz algai pirmajā reizē ir pieejama naudas summa līdz 150 LS. Turklāt pirmajā reizē bez komisijas maksas – aizņēmies 150 LS, tad atdosi 150LS! Atmaksas termiņš 30 dienas. Kad kredīts ir atdots, aizņēmējs var pieteikties otrajam – summā līdz 200 LS, pēc tā atdošanas summā līdz 300LS. Ja kredītu nav iespējams laikus atmaksāt, tad termiņu var pagarināt par 7, 14 un 30 dienām, maksājot par pagarināšanu. Naudas aizdevumā ir pieejamas naudas summa 300 līdz 1000 LS apjomā, ar atdošana termiņu no 3 līdz 12 mēnešiem. Atmaksas grafiks, ietverot procentus, komisijas maksu, ir apskatāms VIA sms mājas lapā.

ViaSMS

Reģistrēties kredītam internetā ir vienkārši. VIA sms mājas lapā esošajā kalkulatorā  jāatzīmē nepieciešamā naudas summa un plānotais atmaksas periods, jāspiež saņemt summu. Jāseko norādēm – ievadot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu un tālruņa numuru. VIA sms īsziņā atsūtīs aktivizācijas kodu. Pēc tam aizņēmējam jāpārskaita uz VIA sms bankas kontu 0,01 santīms, šādā veidā reģistrējot kontu, uz kuru tiks pārskaitīts kredīts. Aizņēmēju ērtībai VIA sms konti ir Swedbanka, Citadele banka, Nordea un DNB bankā. Saskaņojot bankas, aizņēmēja kontā maksimāli ātri (15 minūtēs) ienāk pieprasītā naudas summa, tā arī aizņēmējs laicīgi summu var atdot. Vienreiz reģistrējoties internetā, nākamajiem kredītiem var pieteikties ar sms palīdzību.

Kredīts internetā dod iespēju mobili realizēt savas ieceres, par savām īslaicīgajām problēmām nesatraucot savus tuviniekus un draugus. Aizņemies apdomīgi, tērē plānveidīgi un dzīvo brīvi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *