Kur pirkt vinila tapetes? Ripo.lv

vinila tapetesVINILA TAPETES, MŪSDIENĪGS INTERJERA DIZAINS UN UZTICAMS SERVISS KOPĀ AR RIPO

 

Ja pašlaik ceļat vai iekārtojat dzīves vietu, un nepieciešami ir  apdares materiāli vai mēbeles, vērts ieskatīties interjera un mēbeļu uzņēmuma RIPO preču sortimentā. Balkonu iestiklošana un margas vai virtuves mēbeles un aizkari – katram interesentam būs atrodami funkcionāli un inovatīvi varianti.

Daudzveidīgas pirkt vinila tapetes no uzticamiem ražotājiem

 

Vinila tapetes ir izturīgas un viegli kopjamas, tāpēc vinila tapetes ir atbilstošas tādām telpām, kurās uzturās mazi bērni. Vinila tapetes neizbalo saules staros un kalpo visai ilgi. Bieži vinila taptes tiek izmantotas arī vannas istabās un priekšnamos, bet piemērotas arī sabiedriskām telpām. Vinila tapetes ar dažādiem rakstiem ražo vadošie ražotāji no Kanādas un Holandes.

 

Atšķirīgi iebūvētie skapji un bīdāmās durvis

 

Veiksmīgs risinājums atdalošo sektoru ierīkošanai ir bīdāmās durvis. To privilēģijas ir blīvums, istabas platības taupīšana un funkcionalitāte. Bīdāmās durvis ir ļoti plaši pielāgojamas to konstruējuma struktūrā un daudzveidībā, tādēļ noderīgas dažāda veida vietu iekārtošanai. RIPO piedāvā arī iespēju bīdāmās durvis apdrukāt ar pašu izveidotu dizainu, lai interjeru padarītu vēl oriģinālāku.

 

Ērtākais veids personīgās garderobes un dažādu ikdienas lietu glabāšanai ir iebūvētie skapji. Tos var uzkonstruēt  sienā visā platumā un stūros, vienlaikus iebūvētie skapji lieliski piederēsies arī nišās. Plauktu kārtība un bīdāmās durvis parūpēsies, lai šādi iebūvētie skapji taptu īpaši atbilstoši atšķirīgām platībām un ērti ikdienas pielietošanai.

 

Ēdiena pagatavošanas praktiskumam virtuves mēbeles der nolūkot pavisam uzmanīgi. RIPO piedāvājumā virtuves mēbeles veidotas no dažādu tipu un izmēru grīdas un sienas skapīšiem. Ievērojamais materiālu piedāvājums un toņu tipi atklās funkcionālu iekārtojumu ar individuālu pieskaņu.

 

Tapetes un aizkari saskanībai

 

Tapetes un citi sienu apdares līdzekļi ne tikai pilda pielietojamas funkcijas, bet tāpat rūpējas par istabas harmoniskumu un iemītnieka sajūtu šajā vietā. RIPO pieejamas nīderlandiešu firmas “Eijffinger” kolekciju tapetes. Šīs tapetes atšķiras no citu uzņēmumu piedāvājumiem – pielietojot visdažādākos zīmējumus un izraugoties visus krāsu toņus, sērijas ir sagatavotas visām gaumēm.

 

{Aizkari ir telpu iekārtojuma elements, ar kuru var papildināt telpas harmoniju. RIPO aizkari pieejami kopā ar pilnu pakalpojumu klāstu – ekspertu palīdzību, modelēšanu

 

Margas un balkonu iestiklošana – drošība un komforts

 

Moderns līdzeklis lodžiju nodalīšanai ir alumīnija margas. RIPO piedāvā metāla margas, kas ir noturīgas pret nokrišņiem , tāpat izgatavot margas pēc privāta pasūtījuma.

 

Piemērots veids atšķirīgu celtnes daļu norobežošanai ir balkonu iestiklošana. Bezrāmju balkonu iestiklošana ir RIPO plaši pārzināts lauks, un uzņēmums realizējis daudzus plānus gan privātmājās, gan daudzdzīvokļu bloku ēkās.

 

Izraugieties Latvijā izgatavotas mēbeles, unikālu dizainu un drošu kvalitāti kopā ar RIPO – vienu no galvenajiem nozares uzņēmumiem Latvijā jau vairāk nekā 20 gadus! Aplūkojiet un uzziniet: www.ripo.lv!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *