KVALITATĪVI KOKU UN ROŽU STĀDI, KĀ ARĪ SĪPOLPUĶES NO PIEGĀDĀTĀJA BAKKER

Ieceļojiet pavasara sezonā! Daudzveidīgajā dārzkopības sarakstā jūsu vajadzībām liels puķu, krūmu un koku, garšaugu, augļu sēklu un stādu klāsts kopā. Veiciet pasūtījumu savlaicīgi un baudiet dārza burvību jau tuvākajos mēnešos.

Bakker ir lielākais dārza preču piegādātājs Eiropā (19 Eiropas valstīs), to apliecinot ar ilgo darbības laiku – 65 gadi. Katalogā ir dažādu šķirņu sīpolpuķes visiem gadalaikiem. Pasūtiet savam dārzam labāko – vairāk nekā 100 variantu. Kā viena no zināmākajām krāšņām sīpolpuķēm ir begonija, kas priecē ar burvīgo ziedu lapotni visas vasaras garumā līdz pat vēlam rudenim. Pildītās, nokarenās begonijas, bārkstainās un tāpat arī citas interesantas un neierastas puķes. Sīpolpuķu atvērumā varat pasūtīt arī dāliju, tulpju, īrisu puķu sīpolus, ko ierasts stādīt puķu dobēs.

Bakker-Holland.lv varēsiet sameklēt rozes – krūmu, dzīvžogu, lielziedu rozes u.c. -, tās iederēsies gan mazā pagalmā, gan lielākās saimniecībās. Balkona izveidošanai pērciet podos audzējamus stādus – miniatūrās rozes. Savukārt dobju plānošanā paredziet vietu lielziedu rozēm, kas apburs ar bagātīgu ziedu ražu un patīkamu aromātu. Bakker rozēm tiek piešķirta 5 gadu garantija, kas apliecina stādu kvalitāti un ilgtspējīgu ziedēšanu.

Sēklu sortimentā varēsiet sameklēt nepieciešamās dārzeņu, puķu un garšaugu sēklas. Bakker-Holland.lv noteikti jums iesaka mazdārziņā iesēt arī kādu vitamīnu saturošus ogas vai augļus. Sēklu paklāji, sēklu ripas un sēklu lentes vieglāku padarīs sēklu sēšanu. Apskatiet sortimentu – tur varēsiet sameklēt dārzeņu, puķu sēklas, kā arī garšaugu, kā bazilika, pētersīļu u.c., sēklas. Tā ir laba izdevība, kā ietaupīt un vienlaikus izkopt dārza darbu nianses.

Bakker garantēs kvalitatīvu stādu, augu un sēklu iegādi. Lai gaidāmajā sezonā jūsu mazdārziņš plauktu un sajūsminātu ar lieliskām krāsu spēlēm, pasūtiet vajadzīgo savlaicīgi. Bakker mājaslapā varēsiet atrast dažādus dārzkopības padomus krūmu un koku stādīšanā un kopšanā, ziemas dārza veidošana u.tml. tematiskus ieteikumus. Dārza piederumi dārzkopībai un grilam, rozes, ziedu sēklas un stādi, sīpolpuķes, krūmi u.c..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *