Lattelecom interneta TV saturs

Interneta TV iespējas jau plaši zināmas Latvijas interneta lietotājiem, lai gan tā ir viena no jaunākajām mūsdienu tīkla tehnoloģijām. Domājams, nav jāatgādina, ka šis pakalpojums radīts, savienojot televīzijas pārraidi ar interneta datu pārraides tīklu. Tas radījis lietotājiem ērtas, nebijušas un galvenais – alternatīvas iespējas mājas televizoram.

Labāko interneta TV piedāvājumu var izmantot Latvijā vadošā telekomunikāciju uzņēmuma SIA „Lattelecom” klienti, kuriem interneta TV pakalpojums pieejams visā valsts teritorijā, ja vien konkrētajā adresē iespējams pieslēgt internetu ar ātrumu no diviem megabitiem sekundē.

Lai gan „Lattelecom” interneta televīziju sāka piedāvāt jau 2006. gada janvārī, kas bija skatāma portālā Apollo, plaša spektra televīzijas pakalpojumus internetā, kas tagad zināma kā Lattelecom Interneta TV, „Lattelecom”, kā pirmais šāda pakalpojuma sniedzējs Latvijā, klientiem piedāvā kopš 2011. gada maija. Tā ir jaunākās paaudzes televīzija, kas strauji iekaro lietotāju uzticību un pakalpojuma popularitāti. Turklāt, lai to skatītos, nav nepieciešamas nekādas papildu ierīces, kā tas ir citu televīzijas veidu risinājumiem.

„Lattelecom” interneta televīzijā pieejams daudzveidīgs, dažādām gaumēm, noskaņojumam un vajadzībām atbilstošs saturs. Tas ietver gan aizraujošas TV kanālu tiešraides, TV arhīvu ar raidījumu ierakstiem, gan arī plašas video nomas iespējas. Par visu sīkāk – TV tiešraidē tiek piedāvāti populāri TV kanāli, kas pārraida informatīvi izklaidējošus raidījumus, aizraujošas filmas, sporta pārraides, ziņu raidījumus. Pieejamo kanālu klāstā iekļauti arī bērnu kanāli. Kopumā pieejami 30 kanāli, kurus iespējams skatīties datorā jebkurā vietā un laikā.

Ekskluzīvs pakalpojums ir TV arhīva iespējas. Tajā pieejami kanālu LTV1, LTV7, LNT, TV5 un Eurosport pēdējo piecu dienu raidījumu ieraksti.

Savukārt video nomā tiek piedāvātas nu jau vairāk nekā 500 lieliskas filmas un multfilmas, kā arī koncertu ieraksti. Turklāt piedāvājums „Lattelecom” interneta TV video nomas sadaļā tiek atjaunots un papildināts katru nedēļu, tādējādi tiek lutināti arī īsti kino gardēži.

Jāpiebilst, ka Lattelecom interneta TVsaturs netiek lejupielādēts, bet gan pieejams reālajā laikā, kad pakalpojuma lietotājs pieslēdzies interneta TV vietnei www.lattelecom.tv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *