MEKLĒJAT IEDVESMU DĀRZA DARBU PLANOŠANAI? APSKATIET BAKKER DĀRZKOPĪBAS PADOMUS, PREČU KLĀSTĀ ESOŠOS STĀDUS UN SĒKLAS

Ar Bakker-Holland.lv jūsu dārzkopības sezona atklās jaunu līmeni! Bagātīgajā dārzkopības preču katalogā jūsu vajadzībām daudzveidīgs rožu stādu, koku un krūmāju stādi, dārzeņu, augļu un puķu sēklu piedāvājums vienuviet. Pasūtiet laicīgi un izbaudiet ziedoša dārza maģiju jau gaidāmajā sezonā.
Eiropā lielākais dāzkopības preču piegādātājs pa pastu ir Bakker Hillegom, par ko norāda ilgais darbības laiks, kas ir vairāk nekā 60 gadi. Sortimentā ir dažādu šķirņu sīpolpuķes visiem gadalaikiem. Pērciet savam dārzam labāko – vairāk nekā 100 iespēju. Bārkstainās, nokarenās un lielziedu begonijas un citas savdabīgas un neparastas puķes. Sīpolpuķu sadaļā varēsiet nopirkt arī dāliju, tulpju, īrisu puķu sīpolus, ko ierasts stādīt puķu dobēs.
interneta veikalā Bakker-Holland.lv dārzkopības preču izvēlē varēsiet sameklēt bagātīgu šķirņu rozes, kas ļoti labi piestāvēs jebkurā mazdārziņā un piemājas puķu dobēs. Rožu ziedi ir piemēroti griezto ziedu iegūšanai, pilnplaukumā priecēs gan ārā, gan arī mājās vāzēs. Daudzziedu vīteņrozes, stumbra rozes, rozes grieztajiem ziediem un vēl citi ziedi skaistam dārzam.
Sēklu sortimentā jūs varat atrast nepieciešamās dārzeņu, puķu un garšaugu sēklas. Interneta veikals Bakker jums iesaka dārzā paredzēt laukumu arī mazam vitamīnu kokteilim, jo pašaudzēti lauku labumi vasaras periodā sniegs iespēju ietaupīt naudas līdzekļus uz svaigo ogu un augļu iegādāšanos tirdzniecības vietās. Piedāvājumā esošie sēklu ripas un sēklu paklāji vieglāku padarīs sēklu sēšanu, jo sēklas ir jau optimālā attālumā cita no citas. Izpētiet sēklu piedāvājumu – tur plašā piedāvājumā dārzeņu, puķu sēklas, kā arī garšaugu, kā sinepes, pētersīļa, redīsu u.c., sēklas. Tā ir laba iespēja, kā ieekonomēt un vienlaicīgi izkopt dārzkopības nianses.
Ienāciet dārzkopības mājaslapā Bakker-Holland.lv un īstenojiet plānus par burvīgu pagalmu. Varam apgalvot, ka no vairāk nekā 1000 stādiem un sēklām jūs atradīsiet savām vēlmēm un dārza augsnes prasībām labāko. Ar Bakker starpniecību jums ir iespējams pasūtīt dažādus dārza piederumus, kā, piemēram, dekoratīvos podus, laistīšanas piederumus, dārza figūras un citas preces. Aplūkojiet Bakker sortimentu un iegādājieties tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *