Mopu serviss Tavām ērtībām – www.berendsen.lv/risinajumi/paklaji

gumijas paklāji

Parūpējies par kārtību uzņēmuma telpās – paklāji un citi mūsdienīgi risinājumi

Nav noslēpums, ka tīrā un mājīgi iekārtotā birojā strādāt ir daudz patīkamāk, turklāt jāpatur prātā, ka telpas ir arī uzņēmuma vizītkarte, kas daudz var pastāstīt arī tā apmeklētājiem. Taču telpu uzturēšana kārtībā prasa zināmu laika un darba ieguldījumu. Te noderīgas var būt dažādas preces un pakalpojumi, piemēram, paklāji, mopu serviss, mikrošķiedru lupatiņas.

Kokvilnas paklāji un gumijas paklāji grīdām – ērts serviss Tavām vajadzībām

Par telpu uzturēšanu palīdzēs parūpēties piemēroti paklāji. Piemēram, kokvilnas paklāji un gumijas paklāji ir ļoti funkcionāls un praktisks risinājums, jo uzsūc mitrumu un netīrumus! Gumijas paklāji ir ļoti izturīgi arī pret salu, tādēļ tos var novietot arī pie ēkas ieejas. Kokvilnas paklāji spēj uzsūkt pat septiņas reizes vairāk netīrumu un mitruma, nekā pats sver! Jāpiebilst, tie pieejami dažādās krāsās, tādēļ lieliski iederēsies jebkurā interjerā.
Kvalitatīvs paklāju serviss spēj nodrošināt ne tikai daudzveidīgu paklāju izvēli, bet arī
to nomaiņu un uzturēšanu. Tas nozīmē, ka lietotie paklāji periodiski tiks aizstāti ar jauniem un tīriem, un Tev nebūs jāuztraucas par to apkopi.

Mopu serviss Tavām ērtībām – https://www.berendsen.lv/risinajumi/paklaji/

Mopu serviss ir praktisks risinājums – pirmkārt, tas ir ērti, jo nav jādomā par mopu iegādi, uzglabāšanu un apkopi. Otrkārt, tādā veidā var arī samazināt izdevumus, jo mazāk tiek tērēts ūdens un tīrīšanas līdzekļi. Mopu serviss piedāvā aprīkojuma nomaiņu saskaņā ar iepriekš noteiktu grafiku, piemēram, reizi nedēļā vai biežāk, ik pa 2 nedēļām vai 1 reizi mēnesī. Mopu serviss nodrošina dažādu izmēru un veidu mopus – ikviena vajadzībām un gaumei!

Kādēļ lietot mikrošķiedru lupatiņas?

Mikrošķiedru lupatiņas ir universālas – tās var izmantot dažādu virsmu tīrīšanai, piemēram, stiklam un koka virsmām. Jāpiemin ir arī fakts, ka mikrošķiedru lupatiņas palīdz ar uzdevumu tikt galā ātrāk, jo ar tām netīrumus notīrīt ir daudz vieglāk. Turklāt, lietojot mikrošķiedru lupatiņas, nav papildus vajadzīgi ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi.

Moderns risinājums higiēnas nodrošināšanai – putu ziepju dozators

Vēlies nodrošināt teicamu higiēnu savā darba vietā? Ieskaties plašajā klāstā un izvēlies piemērotāko risinājumu! Piemēram, putu ziepju dozators ļauj no rokām vienkārši nomazgāt netīrumus un baktērijas efektīvā un videi draudzīgā veidā. Jāpiebilst, putu ziepju dozators ir arī ekonomisks variants, jo vienā reizē tiek izmantots 0,4 ml ziepju. Putu ziepju dozators, kā arī cits tualetes telpu aprīkojums pieejams dažādos dizainos un toņos, tādēļ labi iederēsies dažādos interjeros.
Atvieglot telpu uzturēšanas darbus palīdzēs mikrošķiedras lupatiņas, paklāji un dažādi citi risinājumi! Ieskaties piedāvājumā un izdari izvēli!