MŪSDIENĪGI RISINĀJUMI TĪRAI VIDEI

 

Ikviens vēlas dzīvot un strādāt sakārtotā vidē, taču telpu uzturēšana ne vienmēr ir viegls uzdevums. Tiem, kuri vēlas gādāt par sakoptu vidi savā uzņēmumā, noderīgi būs Berendsen pakalpojumi.

Berendsen tekstila serviss sortimentā dažādi pakalpojumi, piemēram, higiēnas serviss. Berendsen sanitārās telpas aprīkojums palīdzēs radīt tīru vidi gan vērienīgos uzņēmumos, gan mazās firmās . Higiēnas aprīkojums ir īpaši nozīmīga lieta, lai nodrošinātu patīkamu darba vidi gan kolēģiem, gan kompānijas sadarbības partneriem. Mūsdienīgajā un funkcinonālajā tualetes telpu aprīkojumā ietilpst dažādas noderīgas lietas, piemēram, ziepju dozatori. Piedāvājumā esošie putu ziepju dozatori ir praktiski un ērti lietošanā, turklāt ar putu ziepēm netīrumus var nomazgāt īpaši efektīvi. Ziepju dozatori izstrādāti tā, lai  ar vienu spiedienu  rokās nonāktu precīzi 0,4 ml putu ziepju. Pateicoties precīzajam daudzumam un koncentrētajai konsistencei,tas ir arī ekonomisks risinājums.

TUALETES BIRSTE UN CITI RISINĀJUMI – ATBILSTOŠI AUGSTĀKAJĀM HIGIĒNAS PRASĪBĀM

Aprīkojumā ietilpst arī gaisa atsvaidzinātāji. Atšķirībā no citām gaisa atsvaidzinātāju sistēmām, Berendsen gaisa atsvaidzinātāji neizplata gaisā nepatīkamas kristāliskas daļiņas. Tā vietā aromāts izplatās gaisā pakāpeniski . Atšķirībā no citiem gaisa atsvaidzinātājiem, Microtrans® patentētie gaisa atsvaidzinātāji nemaskē smakas. Tie tās neitralizē. Tāpēc  tualetes telpa smaržos jauki pat dienas beigās. Atsvaidzinātāja darbības pamatā ir neliels patentēts siltumelements, kura sastāvā nav smagie metāli, savukārt aromāts neizraisa alerģijas.

Berendsen piedāvājumā arī tualetes birste. Komplektā ietilpst ne vien tualetes birste, bet arī sienas stiprinājums. Tualates birste nav jāpārvieto, ietaupās kopējais tīrīšanas laiks. Turklāt, lai tiktu nomainīta tualetes birste, nav jāvelta laiks jaunu tvertņu pasūtīšanai – tās tiek regulāri piegādātas. Tualetes birste no Berendsen ir optimāls variants, jo regulāra birstu nomaiņa iznīcina baktērijas, turklāt tualetes birste ir ar modernu dizainu, kas   iederas katrā interjerā.

BERENDSEN TEKSTILA SERVISS PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ VIRTUVES DVIEĻI

Berendsen Tekstila Serviss klientiem nodrošina vēl kādu pakalpojumu –  kokvilnas dvieļu nomu un servisu. Tas nozīmē, ka lietotie virtuves dvieļi pēc noteikta laika tiek apmainīti pret jauniem. Virtuves dvieļi piemēroti lietošanai arī birojos, uzņēmumos, kafejnīcās un citās vietās. Domājot par klientu ērtībām, Berendsen nodrošina tīrus virtuves dvieļus katru nedēļu. Šie virtuves dvieļi neatstāj pūkas uz traukiem. Virtuves dvieļi lieliski pilda savas funkcijas – virtuves dvieļi gatavoti no augstas kvalitātes kokvilnas.

Tas nav viss – pie Berendsen arī maināmo paklāju serviss un mopu noma.

Arī šie pakalpojumi  ir nozīmīgs ieguldījums tīrības uzturēšanā. Berendsen pakalpojumi pieejami vairākās Latvijas pilsētās. Kompānijas darbinieki sniegs konsultācijas par piemērotākajiem risinājumiem tieši Tavā uzņēmumā.

Virtuves dvieļi, tualetes birste, ziepju dozatori, gaisa atsvaidzinātāji un citas higiēnas lietas – viss sakārtotai videi lielos un mazos uzņēmumos! Aplūko www.berendsen.lvun uzzini vairāk.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *