NE VIEN VIESNĪCAS NUMURIŅI, BET ARĪ KONFERENČU TELPAS

Ja tiek meklēta daudzfunkcionāla viesnīca, „Baltvilla” ir pareizais variants – šeit atrodami gan numuriņi, gan zāles konferencēm, un viss vajadzīgais spa atpūtai. Tādēļ, ja nepieciešams meklēt vietu, kurā iespējams rīkot konferenci, „Baltvilla” spēs piedāvāt visu vajadzīgo.

DAŽĀDU VEIDU KONFERENČU TELPAS VARAT NOMĀT VIESNĪCĀ „BALTVILLA”

Konferences nav iedomājamas, ja nav pasūtītas konferenču telpas. Tieši tādēļ „Baltvilla” klientiem iespējams īrēt izsmalcinātas un dažādi variējamas konferenču telpas, kurās atrodamas atbilstošas mēbeles, kā arī tehnika. Dēļ šo zāļu atšķirīgajiem izmēriem un transformēšanas iespējām, „Baltvillā” var tikt organizētas ļoti plaša spektra konferences – atvērtās debates, apmācības ar klases tipa iekārtojumu, svētku atzīmēšana ar furšeta tipa galdiem un krēsliem zāles malā utt. Tieši tāpēc konferenču telpas „Baltvillā” ieguvušas atzinīgus vārdus no to izmantotājiem.

 

KONFERENCES IESPĒJAMS PADARĪT PAR ĪPAŠĀM AR KVALITATĪVU SERVISU

Jāsaprot – konferences nevar notikt bez atbilstoša aprīkojuma. Par to, kas vajadzīgs augstvērtīgai konferences norisei, rūpes uzņemsies viesnīcas pārstāvji. Te, izvērtējot klientu vajadzības, konferences telpas ir aprīkotas ar audio un video tehniku, ekrānu un projektoru, lapām, tāfeli un rakstāmpiederumiem, kondicionieri utt. Turklāt konferences pārtraukumos vai arī pirms un pēc tās sākuma var pasūtīt atbilstošas uzkodas vai ēdienreizes. Bet, ja konferences beigu laiks ir vēls, tās dalībnieki var nakšņot kādā no numuriņiem.

 

SPA PIEDĀVĀJUMI AIZMIRSTIET PAR IKDIENAS PIENĀKUMIEM

Papildus visam iepriekš minētajam „Baltvilla” servisa piedāvājumā atrodami arī daudzveidīgi spa piedāvājumi. Ja Jūs gribat baudīt patīkamu atslodzi, spa piedāvājumi ir pareizā sadaļa, kur ielūkoties. Lai vairotu dažādību, viesnīcā piejami dažādu veidu spa piedāvājumi, tajā skaitā masāžas, īpaši pāriem izveidots spa, kā arī dažādi rituāli īpašām izjūtām. Turklāt, lai spa piedāvājumi būtu izbaudīti pilnā mērā, pēc tiem varat nobaudīt kādu no pavāra pagatavotajiem ēdieniem vai, izmantojot kādu no viesnīcas numuriņiem, pavadīt šeit atlikušo diennakts daļu.

 

KONFERENČU ZĀLES — SPECIĀLI PIELĀGOTA TELPA KONKRĒTIEM MĒRĶIEM

Bez konferenču zāles sarīkot konferenci nav iespējams. Trīs dažādas konferenču zāles, kas tiek piedāvātas īrei „Baltvillā”, ir aprīkotas ar visu vajadzīgo. Taču konferenču zāles nav vienīgā konferenču komponente, kas ietilpst „Baltvilla” piedāvājumā. Paralēli visām jau minētajām ekstrām, konferences rīkotājiem tiek piedāvāta iespēja īrēt bāra telpas ar ievērojamu atlaidi. Kad darbs iekš konferenču zāles beidzies, iespējama arī vīna degustācija. Jūsu ērtībai iespējams izvēlēties „All inclusive” piedāvājumu ar iekļautu nakšņošanu un maltītēm vai uzkodām bez papildus izmaksām.

 

Tātad – ja Jums vajadzīga konferences telpa vai arī vēlaties ļauties relaksējošai spa procedūrai, neaizmirstiet – „Baltvilla” varēs nodrošināt Jūsu vēlmes.

Apmeklējiet vietni https://www.baltvilla.lv/viesnica/davanu-kartes/ un iepazīstieties ar informāciju par šīm iespējām nekavējoties!