NEMAINĪGI NODERĪGS AKSESUĀRS  – KVALITATĪVS PULKSTENIS!

Ja vajadzīgas LED spuldzes, dārza mēbeles, šujmašīnas, pulksteņi, gaisa mitrinātāji vai citas preces, apmeklē veikalu 1a.lv!

Lai nepieciešamas būtu LED spuldzes, dārza mēbeles vai šujmašīnas, iepirkšanās saita 1a.lv vērienīgajā preču piedāvājumā būs pieejams itin viss mājai vai ofisam.

 

Ja aktuāls ir pulkstenis, der ”iemest aci” 1a.lv izvēlē. Dekoratīvie pulksteņi interjeram  un viedie pulksteņi – pasūtāmi dažnedažādi laikrāži plašā izmaksu amplitūdā no uzticamiem izgatavotājiem. Modernais sporta pulkstenis ar hronometra iespēju atļauj izsekot līdzi sirds ritmam un kaloriju dedzināšanai sportošanas brīdī , un pat noteikt vai fiziskās sagatavotības līmeni. Neskatoties uz to, kāds sportošanas veids ir piekopts,1a.lv  preču sortimentā atrodami arī komfortabli un ūdensdroši sporta pulksteņi katrai gaumei.

Vairāk uzzini- https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/sporta_pulksteni

DĀRZA MĒBELES SAKĀRTOS MĀJAS ATPŪTAS ZONU KĀ VIEN VĒLĒSIES

Pasūtot praktiskas dārza mēbeles no 1a.lv, Tu nodrošināsi relaksāciju svaigā gaisā labāku.Krēsli, galdiņi un zviļņi – dārza mēbeles pieejamas plašā izvēlē . Vieglas un mobilas dārza mēbeles no plastmasas vai īpaši noturīgas koka dārza mēbeles – izraugies īstas un baudi teicamu reklasāciju gada siltajā laikā!

IZMANTO LED SPULDZES EKONOMISKAM UN EKOLOĢISKAM SAIMNIEKOŠANAS VEIDAM!

LED spuldzes ir ekoloģisks veids telpu apgaismošanai . LED spuldzes ir patiesi ilgtspējīgs risinājums – visu iztērēto elektrību tās transformē gaismā.Līdzīgi LED spuldzes neuzkrāj nevajadzīgu karstumu un tādēļ nevairo vispārējo sasilšanu.1a.lv  klāstā atradīsi dažādu veidu LED spuldzes, ko varēsi izmantot mājokļos un birojos.

ŠUJMAŠĪNAS SNIEDZ IESPĒJU VEIDOT SAVU UNIKĀLO APĢĒRBU PAŠA SPĒKIEM

Ja jau izsenis domā par savu drēbju veidošanu mājas apstākļos, neiztikt bez šujmašīnas. Pārdotas ir simtiem atšķirīgu tipu šujmašīnas, kas viena no otras atšķiras pēc ražotāja, funkcijām, jaudas un krāsas. Ja šujmašīnas ir kļuvušas svarīgas, ienāc 1a.lv!

PAR KATRA KOMFORTU MĀJVIETĀS UN OFISOS GĀDĀS GAISA MITRINĀTĀJI

Jutīgākiem darbiniekiem gara uzturēšanās iekštelpās ar pārmērīgi sausu gaisu bieži vien sarūpē nepatīkamus brīžus, kas mēdz būt galvenais pamudinājums, kāpēc ir meklēti gaisa mitrinātāji. Sauss gaiss guļamtelpā var piespiest  sākt dienu ar ciet aizgājušu degunu un aizpampušām acīm, bet darbā traucēt veltīties ikdienas darbiem, tomēr gaisa mitrinātāji no tā var atsvabināt. 1a.lv iespējams salīdzināt ierīces pēc konkrētās istabas ietilpības, kam gaisa mitrinātāji ir ir piemēroti un ūdens patēriņa. Aplūkojami konkrēta trokšņa līmeņa gaisa mitrinātāji.

DROŠAM CEĻAM IZRAUGIES LABAS VASARAS RIEPAS!

Lai gan iesākumā var domāt, ka vasaras riepas neieņem būtisku vietu auto vadīšanā, tā tomēr nav. Vasaras riepas ietekmē to, cik veiksmīga ir saķere ar šosejas virsmu un cik liels daudzums benzīna tiks izlietots , cik garš ir apstāšanās ceļš. Papildus, sagādājot svaigas un izturīgas vasaras riepas, ceļošana būs ne vien uzticāmaka, bet tāpat ekonomiskāka. Pie 1a.lv vari apskatīt augstākās kvalitātes vasaras riepas no vairāk nekā 30 riepu izgatavotājiem.

Gaisa mitrinātāji, šujmašīnas, vasaras riepas un tūkstošiem citu noderīgu preču tiešsaistes veikalā 1a.lv. Ieej un pārbaudi pats jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *