No cik gadiem tiek izsniegts ātrais kredīts?

Dzīvojam mainīgā laikā, kad neplānotas situācijas rodas samērā bieži. Nereti tās nozīmē arī papildu izdevumus, tādēļ dažkārt par piemērotu risinājumu var kļūt ātrais aizdevums. Ātrais aizdevums ir salīdzinoši vienkāršs veids, kā tikt pie nepieciešamajiem naudas līdzekļiem. Pateicoties pieprasījumam, palielinājies arī piedāvājums, tāpēc ātrais aizdevums pieejams pie dažādiem kredītdevējiem. Ja atbildīsi kredītdevēja prasībām, ātrais aizdevums var būt Tavā rīcībā pat 15 minūšu laikā!

KREDĪTI ONLINE DAŽĀDĀM SITUĀCIJĀM – VIASMS

Šobrīd pieejami dažādi krediti online. Viens no kredītdevējiem, kura piedāvājumā vairāku veidu kredīti online, ir ViaSMS. Pateicoties tam, ka pie šī aizdevēja pieejami dažādu apjomu kredīti online, kredītdevējs kļuvis par plaši atzītu variantu. Kredīti online pie ViaSMS ļauj aizņemties gan salīdzinoši mazu naudas summu, gan var noderēt arī tad, ja nepieciešamā summa ir lielāka – piedāvājumā gan īstermiņa kredīts, gan ilgtermiņa naudas kredīts.

VECUMA IEROBEŽOJUMS KREDĪTA NOFORMĒŠANĀ

Viena no svarīgākajām niansēm, ko ņem vērā kredītdevēji, ir vecuma ierobežojums. Šobrīd liela daļa aizdevēju savus pakalpojumus piedāvā no 20 gadu vecuma. Tātad atrast aizdevēju, kas izsniedz aizdevumu no 19 gadiem kļūst arvien grūtāk. Taču tas nav neiespējami – ir aizdevēji, kuri joprojām aizdevumu izsniedz no 19 gadiem. Ja Tev aktuāls kredīta aizdevums no 19 gadiem, atliek vien ieskatīties vairāku kredītdevēju piedāvājumā. Taču jāatceras- ātrais aizdevums no 19 gadiem nav ļoti pieejams.

Daudziem aktuāls jautājums – vai tiek izsniegts kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Liela daļa aizdevēju uzsver, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.

Ja aktuāls īstermiņa kredīts, pirmajā aizņemšanās reizē vari rēķināties ar 350 eiro. Šis īstermiņa kredīts jāatmaksā 30 dienu laikā. Svarīgi minēt, ka jaunajiem klientiem pirmais īstermiņa kredīts pieejams ar 100 % atlaidi komisijas maksai. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa  būs jāatmaksā tikai tik, cik aizņēmies.

Ja aktuāls lielāka apmēra kredīta aizdevums, pie ViaSMS iespējams noformēt līdz 1500 eiro lielu aizdevumu, kas būs jāatmaksā 3 līdz 12 mēnešu laikā. Būtiski, ka kredīta aizdevums pieejams bez ķīlas un galvojuma. Tomēr jāņem vērā, ka pie ViaSMS nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

ViaSMS var kļūt par labu variantu gan tad, kad nepieciešams īstermiņa kredīts, gan arī tad, ja nepieciešams ilgtermiņa kredīta aizdevums. Tomēr, lai kredīta aizdevums nekļūtu par iemeslu problēmām, svarīgi aizņemties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *