Pirmais kredīts bez maksas

Gadījumos, kad esi ieplānojis pirkumu, bet nedaudz pietrūkst naudas, vislabākā izvēlē ir ātrais kredīts, kuru pie tam var iegūt bez maksas. Tā kā ātro kredītu nozarē ir sīva konkurence daudzi uzņēmumi piedāvā pirmo kredītu bez maksas. Pirmais kredīts bez maksas nozīmē, ka noformējot šo aizdevumu nav jāmaksā ne komisijas maksa, ne procenti. Citiem vārdiem – cik paņēmi, tik atdod. Aizdevums bez maksas ir pieejams, piemēram, pie SohoCredit, ViaSMS u.c.

Kas nepieciešams, lai saņemtu aizdevumu

Parasti, lai saņemtu ātros kredītus ir jābūt vismaz 18 gadus vecam pastāvīgajam Latvijas iedzīvotājam, jābūt aktīvam tālruņa numuram, kā arī bankas kontam kādā no Latvijas komercbankām, kā arī Tavai kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai. Ātrajiem aizdevumiem nav nepieciešama ne ķīla, ne galvotājs, bieži vien nav nepieciešama pat izziņa no darba vietas. Visas darbības notiek on-line sistēmā, tāpēc tas krietni vien atvieglo kredīta saņemšanu, jo nav nepieciešama nekāda dokumentu parakstīšana vai kreditora biroja apmeklēšana klātienē.

Kā var saņemt kredītu

Iesakām Tev salīdzināt visus kredītdevējus šajā ātro kredītu salīdzinājuma tabulā. Kad esi izvēlējies kredītdevēju, spied pogu saņemt naudu. Pēc tam jau izvēlies nepieciešamo kredīta summu un atmaksas termiņu. Pēc tam aizpildi pieteikuma anketu un pārskaiti 1 santīmu uz aizdevēja bankas kontu. Šis pārskaitījums apliecina, ka tas ir Tavs bankas konts, kā arī ar šo pārskaitījumu Tu apliecini, ka piekrīti aizdevuma nosacījumiem. Tiklīdz aizdevējs saņem pārskaitījumu 1 santīma apmērā, nekavējoties tiek izskatīts ari kredīta pieteikums. Ja lēmums par kredīta izsniegšanu ir pozitīvs, tad nauda Tavā kontā tiek ieskaitīta apmēram 15 minūšu laikā (tas ir atkarīgs no aizdevēja).

Pirmais kredīts bez maksas ir labākais finanšu aizdevuma variants, gadījumos, kad steidzami ir nepieciešama nauda. Tā pat kā citi ātrie aizdevumi, arī šie bezmaksas aizdevumi ir noformēji bez ķīlas un galvojuma. Ja ir gadījies, ka nespēj atmaksāt kredītu noteiktajā laikā, uzņēmumi piedāvā arī iespēju – kredīta atmaksas termiņa pagarināšana. Šī pagarināšana ir par maksu, katrs uzņēmums nosaka pats savu pagarinājuma maksu, un termiņu par cik dienām var pagarināt, parasti tās ir 30 kalendārās dienas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *