Riepas visdažādākām vajadzībām

riep3Ikviens automašīnas īpašnieks zina, cik svarīga ir automašīnas uzturēšana. Gudri šoferi atrod labus servisus, kam uzticēt savu spēkratu. Viens no tādiem ir Pirelli Key Point. Riepas un to maiņa, zviedru diski, akumulatori, eļļas un citas nepieciešamās lietas no šī servisa ļaus uz ceļa justies pārliecinoši .

Pirelli Key Point riepu centrā pieejamas riepas visdažādākām vajadzībām – vasaras riepas, ziemas riepas, arī autoriepas sportam un pat riepas kravas, agro un spectehnikai.

AUGSTAS KLASES RIEPAS RĪGĀ UN CITVIET LATVIJĀ – TEICAMA IZVĒLE IKVIENAM

Turklāt Pirelli Key Point gādā par klientu ērtībām – interneta vietnē ne vien var izvēlēties lieliskākās autoriepas, bet arī var pieteikties uz to maiņu. Tātad, ja aktuālas riepas Rīgā, atliks turpat mājaslapā atrast sev tuvāko riepu centru un pieteikties riepu maiņai Jums ērtā laikā. Augstas kvalitātes riepas Rīgā saņemamas piecos riepu centros. Turklāt, tiek piedāvātas ne vien riepas Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Parūpējieties par savu spēkratu –  Pirelli Key Point piedāvā labākās riepas Rīgā un citur Latvijā.

Uzzini vairāk- http://www.pkp.lv/lv/jaunumi/key-point-zinas/vasaras-riepu-izpardosana/!

Tuvojoties siltajam laikam, aktuālas kļūst vasaras riepas un to maiņa. Servisa piedāvājumā vasaras autoriepas no iecienītākajām preču zīmēm. Lielākā daļa riepu ražotāju iesaka uz vasaras riepām pāriet tad, kad diennakts vidējā gaisa temperatūra sasniedz plus septiņus grādus pēc Celsija. Latvijas likumdošana nosaka, ka vasaras autoriepas drīkst izmantot no 1. marta. Ja arī Jūsu auto ir pienācis laiks mainīt riepas, Pirelli Key Point piedāvājumā ne tikai liela izvēle un zinošu speciālistu atbalsts, bet arī vasaras riepu izpārdošana. Vasaras riepu izpārdošana ļaus vajadzīgās autoriepas nopirkt par ļoti patīkamām cenām.

 VEIC DISKU PIELAIKOŠANU SERVISĀ VAI TIEŠSAISTĒ INTERNETĀ

Nepieciešamas ne tikai autoriepas, bet arī diski? Piedāvājumā arī zviedru diski un citu ražotāju diski, kurus var piemērīt gan tuvākajā Pirelli Key Point riepu centrā, gan arī servisa mājaslapā. Tas palīdzēs izdarīt veiksmīgāko izvēli un saprast, kuri zviedru diski vai citi risinājumi ir īstais variants. Turklāt nopērkami ne tikai zviedru diski, bet arī to aksesuāri. Vajadzības gadījumā tiek nodrošināts arī disku remonts. Uzticieties Pirelli Key Point – tikai labākās kvalitātes diski, piemēram, zviedru diski, piemeklēti tieši Jūsu automašīnai.

Pie Pirelli Key Point pieejamas autoriepas ar labākās cenas garantiju – tas nozīmē, ja tādas pašas autoriepas kaut kur piedāvā nopirkt par zemāku cenu, apmeklējiet Pirelli Key Point un, iespējams, autoriepas saņemsiet par vēl patīkamāku cenu.

Pirelli Key Point ir starptautisks projekts, kas apvieno vairāk nekā 700 riepu autocentru dažādās Eiropas valstīs. Pirelli Key Point gādā, lai piedāvātu tikai augstākās klases preces un pakalpojumus Jūsu automašīnai – kvalitatīvas riepas Rīgā un citur Latvijā un Eiropā, zviedru diski, vasaras riepu izpārdošana ir tikai maza daļa no tā, kā Pirelli Key Point ik dienas gādā par savu klientu spēkratiem. Uzticiet savu automašīnu profesionāļiem arī Jūs!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *