Sadzīves tehnika mājokļa un darba vietas ērtībām

Ja vēlies iegādāties sadzīves tehniku, interneta veikala 1a.lv plašajā piedāvājuma klāstā vari nopirkt kvalitatīvu un ne dārgu sadzīves tehniku.

1a.lv preču klāstā

 • dažādu izmēru un pielietojuma virtuves un vannasistabas tehnika;
 • mazā sadzīves tehnika kā maizes krāsniņas, kafijas automāti, tējkannas u.c. iekārtas;
 • tāda lielā sadzīves tehnika kā trauku mašīnas, saldētavas un ledusskapji utt.;
 • arīdzan iebūvējamā virtuves tehnika: indukcijas, gāzes u.c. virsmas, ledusskapji, trauku mašīnas u.c. iekārtas virtuves un vannasistabas labiekārtošanai.

Tehnika birojam 

Plašs biroja tehnikas preču klāsts ir interneta veikalā: vairāku veida printeridaudzfunkciju, lāzerprinteri u.c.), skeneri, projektori u.c. biroja iekārtas kvalitatīvam darbam.

 • printeri – lāzerprinteri, tintes, daudzfunkciju printeri u.c.;
 • papīra smalcinātāji un citas elektroniskās iekārtas;
 • un vairākas ikdienā vajadzīgās kancelejas preces. Kā piemēram kārtridži biroja printerim, papīrs drukāšanas darbiem u.c. kancelejas preces.

IEKĀRTAS DARBAM, ATPŪTAI UN SAZIŅAI IKDIENĀ

Telefoni katra dzīvesveidam

Iegādājoties mobilo telefonu, vērs vērību ne tikai tā dizainam, bet arī specifikācijai. Būtiskākie parametri, pēc kā izvēlēties mobilo telefonu ir: atmiņas kartes kapacitāte, kodolprocesoru skaits, fotokamera un savienojamība. Šobrīd arvien populārāki paliek skārienjūtīgie telefoni – tiem ekrāns reaģē uz pieskārienu. Interneta veikalā var nopirkt tādu zīmolu kā Nokia, Apple u.c. zīmolu viedtālruņus.

Ja izvēlies pirkt preci internetā, tu ērti vari apskatīt tev atbilstošās preces pēc to tehniskajiem parametriem un būtiskākajiem nosacījumiem.

Portatīvie datori, planšetdatori, monitori u.c. datortehnika

Pirms nopērc datoru, apskati lielo iekāru piedāvājumu interneta veikalā. Tur konkrēti savām vajadzībām varēsi atrast svarīgo datortehniku kā mājai, tā darbam..

 • Dažādu ražotāju portatīvie datori skolai, biznesam un mājai;
 • planšetdatori spēlēm un izklaidei;
 • stacionārie datori un monitori;
 • USB atmiņas kartes un ārējie cietie diski;
 • datoru komponentes kā austiņas, kameras u.c.

Pasaulē atpazīstamāko ražotāju dažāda lieluma televizori

Plānojot mainīt veco televizoru pret jaunu, izmanto iespēju salīdzināt vairākas iekārtas interneta veikala salīdzināšanas lapā. Tur uzskatāmi var salīdzināt atlasīto iekārtu tehnisko specifikāciju un nopirkt savām vajadzībām piemērotāko.

Pērkot televizoru, allaž būtiski kārtīgi izpētīt būtiskākos lielumus. Kā pirmais būtiskais ir ekrāna lielums, ko mēra pa diagonāli collās 1colla = 2,54 cm. Lai televizora skatīšanās būtu patīkama, tā lielumam jābūt 3 reizes mazākam par attālumu, no kura ieplānots to skatīties. Otrs faktors paredz ekrāna attēla kontrastu, asumu un kvalitāti – ekrāna izšķirtspēja. Tā iedalās 3 veidos: HD (720p), Full HD (1080p) un Ultra HD izšķirtspēja..Jaunākie televizoru modeļi no Samsung, LG u.c. ražotājiem atbalsta 3D formātu, kas nozīmē telpisku attēlu un video pārraidi. .

Interneta veikala piedāvājumā gan LED, gan Plazmas televizori. Atkarībā no individuālajām vēlmēm un televizora skatīšanās paradumiem, izvēlies piemērotāko pēc to funkcijām, pārraidītā attēla kvalitātes un enerģijas taupīšanu.

Viss sportam un aktīvam dzīvesveidam

Ja esi nolēmis atsākt fitnesa nodarbības, aktuāls būs inventārs.

 • Iegādājies sporta inventāru iecienītākajam sporta veidam gan iekštelpās, gan brīvā dabā. Sporta preces galda tenisam, florbojam, volejbolam, kā arī vēl citiem komandusporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
 • Preces fitnesa zālei, kas ļauj izvēlēties sev piemērotāko ekipējumu. Treniņu centram ir vajadzīgi dažādi trenažieri ķermeņa treniņiem, hanteles un svaru stieņi roku treniņiem u.c.
 • Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *