SALIEKAMĀ SKATUVE, GALDI UN SOLI, KĀ ARĪ CITS APRĪKOJUMS TAVAM BRĪVDABAS PASĀKUMAM PIE AKURATSPASAKUMS.LV

Ikvienam pasākumam – vai tās būtu tuvojošās Ziemassvētku vai gadumijas balles, vai kāzas, dzimšanas dienas svinības, bankets vai jebkas cits – vienmēr vajadzīgs aprīkojums. Nomas pasākumu inventārs ir vienmēr kvalitatīvs, labā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī, savukārt pērkot, rodas jautājumi – kur to uzglabāt, kā pienācīgi kopt? Šie iemesli vairumam cilvēku liek izvēlēties pasākumu aprīkojuma servisu. Šādu iespēju piedāvā arī  Akuratspasakums.lv.  Papildus inventāra nomai, lielu daļu pasūtījumu uzņēmuma speciālisti arī piegādā, montē un demontē. Tās nomas preces, kuras ir viegli uzstādāmas, iespējams montēt un demontēt arī pašiem iznomātājiem, tomēr lielāko daļu uzstāda pasākumu aprīkojuma servisa darbinieki, jo ir jāzina, kā pareizi inventāru uzstādīt.

Pasākumam, kas tiek rīkots ārpus telpām noderīga būs telts noma. Tā ir iespēja izvēlēties kādu no dažādo formu un izmēru teltīm. izvēlei teltis gan mazākiem, gan gluži pretēji – vērienīgiem pasākumiem. Atliek tikai izvēlēties!

Nojumes noma – parocīgs risinājums, kurš tiek izmantots dažāda mēroga pasākumos – piemēram,  pilsētas vai Dziesmu Svētkos, festivālos, tirdziņos un citviet. Ņemot vērā katra konkrētā pasākuma specifiku , arī nojumes nomas izmaksas ikreiz atšķirsies. Visvienkāršāk tās noskaidrot, sazinoties ar Akuratspasakums.lv komandu.

Akuratspasakums.lv piedāvājumā arī galdu noma. Iznomātie galdi ir gaumīgi un iederēsies praktiski jebkurā interjerā.

Vajadzīga arī krēslu noma? Akuratspasakums.lv piedāvā arī to! Jūs varat iznomāt 3 veidu krēslus: melnus, viegli pārnēsājamus krēslus; banketu krēslus; vai gaumīgus bāra krēslus, tāpēc varēsiet izvēlēties piemērotu variantu ikvienam pasākumam.

Galdu un krēslu noma noderēs ikreiz, kad iecerēts rīkot pasākumu – piemēram, banketu, konferenci vai neformālu ballīti.

Ja tiek plānots pasākums, kurā labi iederēsies saliekamā skatuve, vērts apskatīt Akuratspasakums.lv piedāvājumus. Izvēlei saliekamas skatuves, kuras var izvietot dažādās formās . Visas skatuves ir ar pakāpieniem. Tāpat pieejamas vairāku veidu skatuves -tas ļaus izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo.

Brīvdabas pasākumos noderīgs risinājums noteikti būs galdi un soli. Veicot pasūtījumu jārēķinās, ka pie katra galda ērti var sasēsties astoņi cilvēki. Gan galdi, gan soli ir gaumīgi un stabili.

Akuratspasakums.lv piedāvātās apgaismes lampas – efektīvs risinājums ikvienos svētkos. Izvēlei arī citi gaismas sistēmu risinājumi – piemēram, gaismas galdi.

Akuratspasakums.lv – lielisks partneris svētku rīkošanā. Neatkarīgi no tā, kāda veida pasākums tiek rīkots, ziniet, ka Akuratspasakums.lv piedāvājumā pati labākā telšu īre, kā arī cita veida pasākumu aprīkojums – apgaismes elementu risinājumi, paklāji, galdu un krēslu īre, kā arī daudz citu praktisku un efektīvu lietu. Ieskaties akuratspasakums.lv, lai uzzinātu vairāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *