NOJUMES, TELTIS, SALIEKAMĀS SKATUVES, PAKLĀJI UN CITS APRĪKOJUMS PASĀKUMIEM NO AKURATS.LV

Esi  iecerējis rīkot saviesīgu pasākumu un vēlies samazināt pasākuma  rīkošanas izmaksas? Tādā gadījumā tev vajag būt apgādātam ar attiecīgu telti.

Atceramies, ka kādu laiku iepriekš telšu izvēle bija ļoti ierobežota, teltis bija smagas un neērtas. Tagad situācija ir kļuvusi savādāka, jo, piem., lielākais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” nodrošina dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā  , tomēr veic piegādes arī uz Igauniju un Latviju.  Kompānija dod iespēju iegādāties neskaitāmu izmēru un dizaina teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var iegūt savām izmantošanai piemērotāko variantu. Lai atvieglotu tavas rūpes par telts iegādi, Akurāts piedāvā teltis lielā sortimentā.

Teltis var  iedalīt divās lielās kategorijās –  nakšņošanai domātās teltis un dārza teltis. Daudzas teltis iedalās arī pēc ietilpības, no vienvietīgām līdz pat četrvietīgām pat manāmi ietilpīgām. Vairāku variantu teltis pieejamas arī SIA „Akurāts” klāstā.

Jautāsi, kāpēc izmantot uzņēmuma SIA ”Akurāts” telts nomas servisu?

•   Uzņēmuma „Akurāts” darbinieki ir zinoši un pieredzējuši eksperti, kuri konsultēs un palīdzēs izvēlēties vairāk pielāgotāko telti tavam paredzētajam pasākumam, nogādās, uzstādīs un demontēs telti tavā norādītā laikā un vietā.

•   Telts īre ir tava iespēja ietaupīt. Ja tu nopērc telti, kuru vienā sezonā  izmanto tikai dažas reizes, bet vēlāk tā  tiek pazaudēta un vairs netiek lietota. Savukārt īrēt telti var tieši uz kādu konkrētu noteiktu laiku, piem., ja tiek  ieplānots kāds gadatirgus, mūzikas festivāls, iestādes vai kāds cits pasākums.

•   SIA “Akurāts” piedāvā labākās teltis un telšu tehnisko aprīkojumu, kā arī nodrošina ar teicamu telšu montāžas servisu, lai tavs pasākums būtu maksimāli labi noorganizēts. uzņēmuma „Akurāts” nojumes noma ir atrodamas par īpaši draudzīgām cenām.

CIK MAKSĀ AKURĀTS.LV TELŠU UN NOJUMJU, SALIEKAMĀS SKATUVES NOMA?

•Tai skaitā uzņēmuma teltis pieejamas ļoti lielā sortimentā un tās ir iespējams izīrēt kopā ar papildus aprīkojumu. Tas nozīmē, ka nav jāizmanto vēl kādu citu firmu pakalpojumi, tāpēc ietaupot laiku un naudu.}

Vasara – svētku laiks ar kāzām, izlaidumiem, ballēm un āra pasākumiem. Parasti šādos brīžos lielākās problēmas rada jautājums, kur uzņemt visus viesus, kur uzstādīt galdu, lai visi atnācēji pie tā var apsēsties? Nav ko satraukties, ir risinājumi. Tu ir iespējams īrēt svētku nojumi.

Pārvērt savus svētkus par neaizmirstamu pasākumu ar saliekamās skatuves noma. Nav nozīmes vai tu vēlies  rīkot svētkus dažiem cilvēkiem vai plašākam ļaužu pūlim. Pats galvenais ir rūpēties par to, lai viņi dodas mājās apmierināti. Tādēļ pievērs uzmanību šādām lietām: plānojot kādu aktivitāti Jums jāzina, ka vienai personai jāierēķina vismaz 2m² liela vieta. Savukārt nojumes izvēli nosaka plānoto svētku noskaņa. Vispirms ir jāizplāno kas tas būs par pasākumu – sporta pasākums, koncerts, izlaiduma balle vai tamlīdzīgi. Svarīgi arī pirms nojumes uzstādīšanas sastādīt telts novietošanas plānu, kas bez šaubām pasargās tevi no problēmām, kas var atklāties gadījumos, kad tomēr izvēlētajā vietā telts nekādi neiederas.

“Akurāts” ir tava iespēja iznomāt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir vairāki telšu varianti, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes ir iespēja pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar atšķirīgu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja vēlies savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti –ZVAIGZNE. Tā bez šaubām uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl nenoliedzami ilgi runās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *