Šeit www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi – atradīsi visdažādākos risinājumus!

 

www.iizi.lvKasko apdrošināšana un citi apdrošināšanas risinājumi Tavai drošībai

Dzīve ir pārsteigumu pilna – un ne jau visi ir patīkami. Piemēram, salūzt automašīna, kaimiņi appludina mājokli, ceļojuma laikā pazūd bagāža vai negaidot atceļas lidmašīnas reiss. Skaidrs, no tā nav pasargāts neviens, tomēr radīto stresu var mazināt apdrošināšanas polise. Tā kā pastāv visdažādākie apdrošināšanas veidi, katrs var atrast savām prasībām atbilstošāko variantu un izbaudīt visas polises priekšrocības. Populārākie apdrošināšanas veidi ir automašīnas apdrošināšana, dzīvesvietas apdrošināšana (piemēram, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai) un ceļojuma apdrošināšana. Protams, pieejami arī citi apdrošināšanas veidi, par kuriem vairāk iespējams izlasīt, piemēram, te – https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi.
Protams, jāņem vērā, ka dažādi apdrošināšanas veidi pie atsevišķiem apdrošinātājiem var atšķirties, tādēļ allaž vērts iepazīties ar visu svarīgāko informāciju un izdarīt pareizo izvēli.

Sargi sevi un savu mājokli

Ja vēlies noformēt izdevīgu apdrošināšanu, vērts ieskatīties www.iizi.lv piedāvājumā. Tur atradīsi visdažādākos risinājumus dažādām dzīves situācijām. www.iizi.lv ir viens no zināmākajiem apdrošināšanas brokeriem šajā valstī – www.iizi.lv sniedz parocīgus, izdevīgus un saprotamus apdrošināšanas risinājumus gan personiski, gan arī internetā. Sadarbojoties www.iizi.lv, vienmēr varēsi saņemt pašus labākos variantus. Daudzpusīgāku informāciju par to, kā sazināties ar iizi.lv, atradīsi sadaļā – kontakti.
Mājoklis ir svarīgs aspekts katram. Un, lai arī dzīvesvietas apdrošināšana –https://www.iizi.lv/majokla-drosibai nav obligāta prasība, tomēr tā var pasargāt no ļoti daudzām nepatīkamām situācijām. Apdrošināšanas piedāvājums https://www.iizi.lv/majokla-drosibai paredz, ka ir iespējams iegādāties divus apdrošināšanas variantus – saukto risku un visu risku apdrošināšanu. Biežāk sastopamie riski, pret kuriem iespējams apdrošināties, ir – uguns, dabas stihijas, vandālisms, zādzība, laupīšana u.c. Tomēr arvien lielāku popularitāti iegūst arī visu risku apdrošināšana, kas nozīmē – īpašums tiek apdrošināts pret visiem riskiem, kas noteikumos nav atzīmēti, kā izņēmums. Ja radušies kādi jautājumi , ieskaties https://www.iizi.lv/majokla-drosibai vai kontaktējies ar apdrošināšanas kompānijas darbiniekiem.

Katrs autovadītājs zina – nepieciešama arī automašīnas apdrošināšana. Turklāt – OCTA polise ir obligāta prasība, bez kuras nemaz nav atļauts atrasties uz ceļa. Šī automašīnas apdrošināšana sedz zaudējumus, kas nodarīti trešās personas mantai, kā arī veselībai. KASKO apdrošināšana nav obligāta , tomēr arī tā var atvieglot problēmas zaudējumu gadījumā. Atkarībā no izvēlētās KASKO polises, pieejami vairāki riska segumi – pirms pērc šo apdrošināšanas veidu, pārliecinies, ka tās noteikumi atbilst Tavām prasībām.
Esi ieskatījies https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi, https://www.iizi.lv/majokla-drosibai un citās vietnes sadaļās, taču vēl neesi pārliecināts , ko izvēlēties? Tad ieskaties interneta vietnes www.iizi.lv sadaļā – kontakti -, kur atradīsi kontaktinformāciju. Tāpat sadaļā ”kontakti” pieejamas ziņas par Tev tuvāko iizi.lv filiāli un tās atrašanās vietu. Esi drošs ar www.iizi.lv – https://www.iizi.lv/apdrosinasanas-risinajumi atradīsi visdažādākos risinājumus!