SVEŠVALODA – IEGULDĪJUMS NĀKOTNĒ

Cik bieži diennaktī Jūs saskaraties ar valodu, kas nav Jūsu dzimtā valoda? Ja strādājat daudznacionālā vidē, studējat augstskolā, bieži skatāties cittautu televīzijas kanālus vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir svarīga vieta. Lai svešvalodas saprašana un komunikācija tajā norisinātos bez pārpratumiem, par noderīgu palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga pieredze. Iepazīstieties ar dažiem no valodu uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem!

TULKOJUMU BIROJS – AR AUGSTIEM KVALITĀTES STANDARTIEM
Loģistika, ārstniecība, jurisprudence, kosmētika, lauksaimniecība, reklāmu teksti… Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” spēj iztulkot visdažādākos tekstus, jo pārzina šīs nozares. Kā tas ir iespējams? Valodu centra darbinieki ir ne tikai profesionāli tulki, tulkotāji, korektori un redaktori, bet arī ieguvuši izglītību vai praktisko pieredzi citās specializācijās. Tulkošanas pakalpojumi ietver dažādus rakstiskos un mutiskos tulkojumus, tai skaitā secīgo un sinhrono tulkošanu, tulkošanu zīmju valodā, tulkošanu pa tālruni, filmu dublēšanu. Lai saviem klientiem garantētu izcilu pakalpojuma kvalitāti, tulkojumu birojs katru tulkojumu apstrādā atbilstoši gadu gaitā nemitīgi uzlabotai projektu vadības shēmai, kuras ietvaros ir ne vien tulkošana, bet arī tulkojuma pārbaude, kvalitātes kontrole, korektūra, atsauksmju iegūšana no klienta.
ANGĻU VALODAS KURSI – VIENI NO PIEPRASĪTĀKAJIEM
Angļu valodas kursi ir vieni no pieprasītākajiem svešvalodu kursiem Latvijā. Cilvēki apņēmušies iemācīties runāt plūstoši, rakstīt bez gramatikas kļūdām un spēt bez mulsuma runāties ar ārzemniekiem. Ja neesat pārliecināts par savu angļu valodas zināšanu līmeni, ieskatieties www.skrivanek.lv, kur pieejams angļu valodas pārbaudījums. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi ir pielāgoti dažādām cilvēku iespējām. Pieejami individuāli, grupu un uzņēmumu kursi, E-mācību programma, kursi “Skype” vidē. Angļu valodas kursi ir izstrādāti dažādām vajadzībām, piemēram, kurss “Teicama darba intervija angļu valodā” un “Angļu valoda darbam ārvalstīs”. Arī bērniem un jauniešiem izveidoti daudzveidīgi angļu valodas kursi, to vidū neaizmirstamas bērnu nometnes.
JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Veids, kā svešvalodas tiek pasniegtas bērnu nometnes laikā, atšķiras no skolā ierastā. Bērnu valodas zināšanas tiek pilnveidotas ar tematisku aktivitāšu palīdzību konkrētai mērķauditorijai, piemēram, bērnu nometnes anime, manga un pokemonu faniem vai ģeogrāfijas entuziastiem. “Skrivanek Baltic” rūpējas, lai bērniem būtu iespēja sarunāties ar ārzemju pasniedzējiem, kuru dzimtā valoda ir tā, ko bērns vēlas apgūt. Tas palīdz labāk saklausīt, precīzāk izrunāt vārdus un teikumus un atbrīvoties no sasaistītības. Vietnē www.bernunometnes.lv uzziniet, kādas bērnu nometnes ieplānotas tuvākajā laikā!
KONFERENČU TULKOŠANA STARPTAUTISKIEM PASĀKUMIEM
Vai esat piedalījies pasākumā, kuru apmeklē cilvēki ar dažādu valodu zināšanu līmeni un ir vajadzīgs tulks? Lai sazināšanos padarītu vienkāršāku, “Skrivanek Baltic” pakalpojumu klāstā ir konferenču tulkošana, ko veic pieredzējuši tulki. Konferenču tulkošana ir cieši saistīta ar organizatoriskiem pienākumiem, tāpēc uzņēmums korporatīvajiem klientiem piedāvā arī tehnisko tulkošanas aprīkojumu, konsultācijas, materiālu maketēšanu un druku. Konferenču tulkošana ir iespējama arī internetā – interneta vietnē “Skype”.
Cilvēkus vieno valoda, tāpēc ir vērts ieguldīt laiku tās apgūšanā un izkopšanā. Ielūkojieties www.skrivanek.lv daudzveidīgajā piedāvājumā un izvēlieties savu metodi ceļā uz jaunām zināšanām!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *