TERITORIJAS UZKOPŠANA, SADZĪVES ATKRITUMU APSAIMNIEKOŠANA – LUCIDA.LV

Lucida.lv namu apsaimniekošanaReizēm vienam cilvēkam uzņemties namu apsaimniekošanu nav nemaz tik viegls uzdevums, tādēļ daudzi to uztic profesionāļiem. Ja jums aktuāla nekustamā īpašuma uzkopšana, droši vērsieties pie Lucida komandas – pieredzējuši speciālisti, kas ikdienā nodarbojas ar dažāda veida namu apsaimniekošanas jautājumiem būs ieinteresēti palīdzēt

Lucida komanda nodarbojas ar teritorijas uzkopšanas darbiem, kā arī nodrošina telpu tīrīšanu. Sortimentā arī sadzīves atkritumu apsaimniekošana, nodrošinot arī atkritumu konteineru īri un izvešanu. Ja jums vajadzīga būvgružu izvešana, Lucida nodrošinās videi draudzīgu būvniecības atkritumu apsaimniekošanu, piedāvājot iznomāt dažādus būvgružu konteinerus jūsu vajadzībām.

Lai gan internetā atrodama informācija par dažāda veida uzkopšanas servisiem, ir vērts tos novērtēt sīkāk, jo uzkopšanas uzņēmumi var atšķirties gan ar pakalpojumu kvalitāti, gan ar izmaksām. Lucida klientus pārsteidz ar maksimāli kvalitatīvu darbu izpildi. Un nav noslēpums, ka pareiza uzkopšana palīdz ietaupīt naudas līdzekļus, laiku un pacietību.

Būtiski, ka Lucida.lv piedāvā arī dārznieku pakalpojumus. Šī teritorijas uzkopšana ietver apzaļumotās zonas kopšanu un uzturēšanu, kā arī zālāju pļaušanu un mēslošanu. Savukārt, ziemas sezonā būtiska būs sniega tīrīšana un izvešana. Bieži vien izvēlēties šos pakalpojumus ir izdevīgāk un ērtāk, nekā veikt šos pienākumus pašiem. Uzticiet rūpes par skaistu un sakoptu vidi Lucida.lv komandai, un noteikti nebūsiet vīlušies!

Ja nekustamā īpašuma apsaimniekošana ir uzticēta servisam Lucida, variet būt pārliecināti, ka kvalitatīvus pakalpojumus sniegs profesionāli speciālisti. Ēku apsaimniekošanā nereti rodas dažādas situācijas, kad vajadzīga palīdzība.

Piemēram, remonta darbi nav vienkāršs uzdevums ne mājās, ne arī birojā. Izvēlieties Lucida un jums nebūs jāmeklē strādnieki, inventārs un nepieciešamie darbarīki remonta veikšanai.

Savukārt, ja rodas problēmas elektroapgādes sistēmā, tās noteikti atrisinās pieredzējuši elektriķi. Tāpat – santehniķa pakalpojumi ir bijuši pieprasīti visos laikos, jo nav daudz cilvēku, kas prastu saviem spēkiem salabot tekošas ūdens caurules, atjaunot dzīvojamās platības ūdens padevi vai nomainīt kanalizācijas iekārtas. Savukārt alpīnista pakalpojumi būs noderīgi darbos, kas saistīti ar lielu augstumu vai grūti pieejamām vietām, kur standarta risinājumi neder, piemēram, augstceltnēs logu un jumtu tīrīšana bez industriālo alpīnistu līdzdalības reizēm nav iespējama.

Tāpat, strādājot uzkopšanas servisā vai veicot dažādus remontdarbus, neiztikt bez attiecīga darba apģērba. Interneta veikalā Lucida.lv iespējams atrast visu vajadzīgo – jakas, bikses, halātus, puskombinezonus vai kombinezonus un citu darba apģērbu.

Lucida darbinieki ir pieredzējuši sava aroda profesionāļi, speciāli apmācīti darbam ar modernākajām tehnoloģijām un uzkopšanas līdzekļiem, kas nodrošina augstu darba kvalitāti.

Uzzini vairāk – http://lucida.lv/

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *