VIDĒJĀ UN PAMATA IZGLĪTĪBA TĀLMĀCĪBĀ – MĀCIES ONLINE

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola piedāvā apmācības eksternātā jeb mācības neklātienē. Ja kādu laiku atpakaļ mācīšanās neklātienē nebija pārāk apspriesta, tad mūsdienās vidējā vispārējā izglītība mācoties attālināti dod labākus rezultātus, kā mācoties parastajā skolā. Mācību programma ir iepriekš izplānota, kompetenti sastādīta un lieliski īstenota, lai mācīšanās process būtu maksimāli efektīvs, viegls un pārliecinošs! Tālmācības procesā iegūtā vidējā izglītība tiek atzīta jebkur pasaulē un tāpēc skolēns var uzsākt turpmākas mācības augstākās izglītības iestādēs. Uz 1. tālmācības vidusskolu iespējams pāriet no citām skolām, pat mācoties jau 12. klasē. Un, kas ir pats svarīgākais, nav jāzaudē tik dārgais laiks, jo nav jāiekavē vairāki mēneši, gaidot uzņemšanu. Pilnīgi visi mācību priekšmeti, kurus jaunietis jau ir apguvis, tiks ieskaitīti, vajag tikai uzrādīt sekmju izrakstus. Savukārt mācību programmu skolēns apgūs tā, kā viņam ir ērtāk, jebkurā vietā, kur var piekļūt internetam.

Meklējot iespējas, kur apgūt kvalitatīvu vidējo izglītību attālināti,  Rīgas 1. Tālmācības vidusskola , iespējams, būs pareizā izvēle. Skola pasniedz stundas attālināti, liekot pārbaudes uzdevumus un mācību materiālus speciālā eSKOLAS tiešsaistes programmā. Pirms apmācībām skolēnam nodrošina pieeju šai virtuālajai mācību videi un, pildot uzdevumus tie turpat arī saglabājas. Tādējādi skolotājs var analizēt pārbaudes darbu rezultātus un dot vērtējumu, liekot vērtējumus un ieteikumus. Skola piedāvā pāriet pie viņiem jebkurā no mācību mēnešiem – uzrādot sekmju izrakstu visas atzīmes no bijušās skolas tiks ieskaitītas un mācības turpināsies tajā pašā klasē, tikai internetā.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola – iemesli, kāpēc vērts mācīties attālināti: * Izdevība mācīties komfortablā vidē – atrodoties jebkurā pasaules vietā, apvienojot mācības ar darbu Latvijā vai ārzemēs; * Vajadzības gadījumā parasti ir iespēja nākt uz konsultācijām pie skolotāja klātienē; * Skola nodrošina skolēnus ar visiem nepieciešamajiem mācību materiāliem internetā; *Mācību programmu var apgūt un skolu var pabeigt jau gada laikā; * Tā kā spēja orientēties internetā mūsdienās ir ļoti nozīmīgs faktors, skolēni mācību laikā apgūst arī šīs prasmes.

Tālmācības vidusskola ir viena no vispārējās vidējās izglītības tālmācības skolām Rīgā un visā valstī, kas ļauj iegūt pamatskolas un vidusskolas izglītību internetā. Iegūt sīkāku informāciju vai pajautāt savu jautājumu var internetā – skolas mājas lapā r1tv.lv vai arī ejot uz pieņemšanu A.Saharova ielā 35.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *