Akmens un koka sētas tavas teritorijas ierobežošanai!

Lai aizsargātu privāto teritoriju no svešām acīm un izveidotu privātu teritoriju, to var īstenot ar mājai un videi piestāvošu žogu. Pēc personalizēta pasūtījuma žogu uzstādīšanas uzņēmums tev izgatavos akmens un koka žogus vēlamajā izmērā un daudzumā.

Lielu teritoriju ierobežošanai izgatavo koka žogu risinājumu. Koka žogu izgatavošanā var izraudzīties: -starp vienpusējo, divpusējo koksnes dēļu novietojumu;-vertikālus vai horizonālus fasādes koksnes dēļu novietojuma posmus. Kvalitatīvi apstrādāta koksne aizsargās no kaitēkļiem, puves un pelējuma, ilgi noturēs jauna žoga izskatu un ilgi kalpos.

Ja vēlaties savdabīgu un masīvu žogu, tad vislabākais izpildījums būs ziemeļnieciskā stilā – akmens žogs . To uzstādīšanā izmanto mmetāliskas konstrukcijas, ko aizpilda ar lielākiem un mazākiem akmeņiem ar akmeņiem. Šādi žogu risinājumi pieejami dažādos lielumos un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, sētas dekoratīvi elementi, kā arī dārzā galda vai krēslu vietā.

Bloku un moduļu sistēmas žogi

Bloku un moduļu sētu sistēmām ir neskaitāmas priekšrocības: izturība, ilgtermiņa kalpošanas periods, skaists vizuālais izskats un plašs krāsu spektrs. Žogu uzstādīšanā izmanto ar speciālu materiāla pārklājumu apstrādātus Aluzinic plātņu dēļus , kas tos pasargā no korozijas. Pasūtot bloku sistēmas žogu, klients var izraudzīties divpusējo vai tikai vienpusējo sētas plātņu pildījumu ar precīzi noteiktu attālumu tām standarta vai arkas formā. Bloksistēmas sētas celtniecībā tiek izmantoti granīta piedevas, dabiskā griezuma būvniecības – TO un SU – bloki..

  • TO bloku sistēmas sētas ir piemērots dekoratīvais elements dažādu būvju un ēku fasāžu būvniecībā. Bloku dabīgais akmens šķēlums dod iespēju realizēt estētiskumu katrā celtniecības.
  • Sistēmas žogi no SU blokiem ir ērti saliekami un sastiprināmi bez celtniecības masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.

Plastmasas žogu piedāvājums Tvora.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *