AKTUĀLAS ZIŅAS PAR AKTUALITĀTĒM LATVIJĀ

Ziņas internetā šajās dienās ir ātrākais un rezultatīvākais veids, kā iepazīt aktuālos jaunumus Latvijā un pasaulē. Latvijas lasītājiem ir jauna iespēja izlasīt visas aktualitātes pavisam jaunā ziņu portālā Focus.lv

Latvijā nu ir jauns ziņu portāls Focus.lv, kurā ar skaidru skatījumu tiek atainota informācija par visu svarīgāko Latvijā un pasaulē. Jaunumus var lasīt divās valodās: latviešu un krievu.  Mediju portālā Focus.lv galvenais uzdevums ir koncentrēt uzmanību uz lasītājiem nozīmīgāko notikumu atainošanu, tādējādi pasniedzot lasītājiem tikai svarīgāko un nozīmīgāko jaunumu apskatus.  Šis galvenokārt ir arī iemesls, kā  dēļ portāla nosaukums ir radies no vārda “fokuss”, jeb lēcas, kas koncentrē īpašu vērību tikai uz nozīmīgākajiem notikumiem.  Ja ikdienā mēdzat lasīt ikdienas ziņas online, portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Visiem zināms – ar 2014.gada 1.janvāri Latvijā kā oficiālā valūta tiks ieviests eiro, bet valsts iedzīvotājiem bija laiks, lai aprastu ar šo situāciju, jo jau no 1.oktobra visas preces un pakalpojumu cenas ir uzrādītas kā latos, tā eiro. Lai izvairītos no iespējamajām problēmām, ko var radīt eiro ieviešana, jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja iegādāties eiro komplektus un nodrošināties ar sīknaudu  eiro valūtā (bankas kontos esošā nauda uzreiz tiks pārvērsta uz eiro).

21.novembrī, kad Zolitūde piedzīvoja vēl neredzētu traģēdiju, kuras laikā dzīvības pazaudēja 54 cilvēki un daudzi nokļuva slimnīcās ar bīstamām traumām, plaši tika apspriesta kā Latvijas, tā pasaules medijos.  Lai nekas tāds vairs neatkārtotos, Latvijā daudz lielāka uzmanība tiek vērsta uz ēku (īpaši lielveikalu) konstrukcijām un arī paši iedzīvotāji aicināti dalīties ar saviem novērojumiem. Plašāku ziņu izklāstu lasiet jaunajā ziņu portālā Focus.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *