ARTĒZISKO AKU URBŠANA, APSILDES SISTĒMAS MONTĀŽA, DAŽĀDI ŪDENS PIEGĀDES VEIDU IESPĒJAS UN CITI PAKALPOJUMI UDENSJUMS.LV SPECIALIZĒTU DARBINIEKU PĀRZIŅĀ

Autonomās ūdens pieveduma sistēmas montāža ļoti komplicēts pasākums. Tāpēc vērts izvēlēties ekspertus, kuri ir pieredzējuši šajā jomā. Kompānijas SIA “Ground Water” (Udensjums.lv) darbinieki darbojas ūdens autonomās apgādes sistēmas realizēšanā, piedāvātais serviss un iegūtais gala rezultāts ir kvalitatīvs un ar ļoti ilgu ekspluatācijas periodu.

Tieši tāpēc, ja ir vajadzīga ūdens pieveduma ierīkošana tavā mājoklī, jautā pēc padoma Udensjums.lv ekspertiem. Udensjums.lv kompetencē arīdzan siltumsūkņu uzstādīšana un mini ekskavatora serviss.

Udensjums.lv realizē arī siltumsūkņu ierīkošanu, ko nereti izvēlas saimnieki, izplānojot ģeotermiskās apsildes sistēmas instalāciju. No sākuma vajadzīga ģeotermālās zondes vertikālās ierīkošanas darbi, kas ir kā pirmais solis siltumsūkņu apkures sistēmas ierīkošanai. Caur zoni siltums no apakšzemes enerģijas avota virzīsies uz siltuma sūkni, kas tālākajā gaitā garantēs apsildes sistēmas darbību. ja vajadzīgi teritorijas labiekārtošanas vai augsnes rakšanas darbi, piesaki mini ekskavatora servisu Udensjums.lv. Mini ekskavatoru izmantošanas priekšrocība ir opcija strādāt arī mazās teritorijās, kur lielās rakšanas mašīnas nespēj brīvi piekļūt.

Udensjums.lv speciālisti veic arī ūdens apgādes sistēmas ierīkošanudzeramā ūdens iegūšanai. Atkarībā no nepieciešamā dziļurbuma dziļuma, kas ir atkarīgs arī no grunts sastāva, profesionāļi to uzstādīs aptuveni desmit dienu laikā. Ja grunts sastāvā ir palielināts kaļķa un dzelzs daudzums, iespējams uzstādīt attiecīgus ūdens filtrus, kas attīrīs ūdeni un padarīs piemērotu dzeršanai un lietošanai uzturā. Ūdens, kas iegūts no dziļurbuma, ir kvalitatīvs un tīrs. Ūdens, kas iegūts no artēziskā urbuma, ir ar nemitīgām ūdens rezervēm, tieši tāpēc nebūs jāuztraucas par lielu ūdens tērēšanu vai ūdens pienākšanas traucējumiem.

 speciālisti no Udensjums.lv tev ieteiks optimālāko . Aplūko ūdens apgādes sistēmas izveides servisu , kā arī citu pakalpojumu klāstu mājaslapā-  http://www.udensjums.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *