MĀJAI, DĀRZAM UN PLAŠAI ZONAI AKMENS UN KOKA ŽOGU RISINĀJUMI

Ja kāro norobežot savu māju un tai piegulošo teritoriju, norobežo to ar efektīvu sētu.  Sētas ražo konkrēti pēc klienta pasūtījuma, jo tie ir bagātīgā krāsu izvēlē un pēc izmēra pārveidojami pasūtītāja vajadzībām.

Vienkāršs risinājums privātās telpas ierobežošanai ir klasiska koka sēta. Koka žogi lieliski piemēroti privātmāju teritorijas ierobežošanai. Salīdzinājumā ar akmens sētām, koksnes materiāla sētas ir askētiskas, vieglas-, un labi piestāv jebkura stila privātmājai. Koka sētas var būvēt gan statiskā, gan arī horizontālā pozīcijā., atkarībā no pasūtītāja prasībām. Somijas priedes koksne nodrošinās materiāla izturību pret ārējās vides ietekmi, ilgi saglabās sākotnējo  izskatu un kalpos ilgi.

Ja vēlaties savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīgākais risinājums būs skandināvu stilā – Gabioni akmens žogs. To uzstādīšanā izmanto metāla konstrukcijas, ko aizpilda ar akmeņiem ar akmeņiem. Tādi sētas risinājumi pieejami dažādos izmēros un izmantojami gan kā žoga stabi, nesošās sienas, , kā arī dārzā atpūtas zonas vietā.

TO un SU sētas bloki celtniecībai

Piemājas žoga būvniecībā var izmantot arī moduļu un bloksistēmu. Tādam risinājumam ir 2 opcijas: plātņu un iežogojuma žogs. Moduļu sistēmas sētas tiek uzstādītas no Aluzinic dēļiem, kas nodrošina būves konstrukcijas ilglaicīgu kalpošanu un izturību. Materiālam pretkorozijas īpašības nodrošina oksidēta plēve, kas rodas alumīnijam un skābekliem mijiedarbojoties. Bloksistēmas sētas būvniecībā tiek izmantoti granīta piedevas, dabiskā griezuma būvniecības – SU un TO – bloku sistēmas..

  • Žoga celtniecības blokiem SU ir plaša krāsas tonējumu izvēles iespēja un efektīva materiāla faktūra. Tie ir ērti samontējami, kas garantēs īsā laika periodā uzstādīt mājas žogu. Lielākā priekšrocība – nav vajadzīgas šuves.
  • TO celtniecības blokus var lietot kā apdares materiālu namu fasādēm, žogu būvniecībā, ekas cokola stāviem utt.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *