OPTIMĀLI SĒTU RISINĀJUMI

UAB “Tvora” firma klientiem piedāvā sētas, ko teicami var pielāgot ikkatra klienta īpašuma prasībām. Ja tagad meklējat labākos sētu risinājumus, aplūkojiet uzņēmuma “Tvora” sniegtās opcijas. Mūsdienīgi un klasiskā tipa žogu risinājumi, kas jūsu teritoriju pasargās no svešiem skatiem un sagādās drošības sajūtu.

 Klasiskā stila faniem lietderīgs risinājums ir koka žoga risinājums, kas ļoti labi piestāvēs kā laukos, tā arī pilsētvidē. Koka sētas tiek ražotas no Somijas priedes koksnes , kas nodrošinās ilgu kalpošanas periodu . Ja gribat sētu ar elegances pieskārienu, Tvora.lv piedāvā izgatavot metāla sētas . Metāla žoga izplānošanā var paredzēt arī Skandināvijas akmens žoga dekoru vai akcentu.

Mājaslapā Tvora.lv varēsiet atrast žogu sortimentā atradīsiet arī plastmasas veida sētas, kas ir analogs variants klasiskajiem koka žogiem. Klasiskas formas, noapaļoti žogi, paneļtipa žogi un cita veida plastmasas sētas formas, ko firmas eksperti pielāgos attiecīgi jūsu vajadzībām. Metināti sieta žogi ir praktisks īslaicīgas sētas variants, ko vēlāk varēsiet apstādīt ar zaļumkokiem.

UAB Tvora ražo ne tikai žogus, bet arī izgatavo vārtu sistēmas, ko adaptē ikviena klienta vajadzībai. Izvēlē bīdāmie, veramie, automātiskie sētas iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī ieejas žoga vārtiņi. Uzņēmuma profesionāļi izgatavo akmens puķupodus, dārza labiekārtošanas darbus, kas dārzā piešķirs akcentu un paspilgtinās kopējo īpašuma ainavu. Meklējiet izdevīgus teritorijas iežogojuma risinājumus pie kompānijas Tvora.lv profesonāļiem – teritoriju žogu izstrādāšana un montāža pēc individuāla pieprasījuma!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *