SĒTAS IKVIENAI MĀJAI

Ja vēlies ierobežot privātmāju un tai piegulošo zonu, ierobežo to ar efektīvu žogu.  Žogus izgatavo konkrēti pēc klienta pieprasījuma, jo tie ir plašā krāsu spektrā un pēc lieluma pārveidojami pasūtītāja vēlmēm

Klasisks risinājums privātās telpas ierobežošanai ir klasiskas formas koka žogs. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar akmens konstrukcijas žogiem – viegli-, un lieliski piestāv ikviena stila mājai. Koka sētas var konstruēt vertikālā un horizontālā novietojumā, variējot ar dēļu izkārtojumu., atkarībā no individuālajām vēlmēm. Kvalitatīvi apstrādāta ziemeļu priedes koksne aizsargās no kaitēkļiem, puves un pelējuma, ilgi noturēs sākotnējo  izskatu un kalpos ilgi.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīvākais izpildījums būs ziemeļnieciskas stila žogs – Gabioni akmens žogs. To konstruēšanā tiek izmantotas metāla konstrukcijas, ko aizpilda ar akmeņiem ar akmeņiem. Tādi sētas risinājumi pieejami vairākos lielumos un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Cinkotas sētas konstrukcijas

Moduļu un bloku sētām ir izteiktas priekšrocības: konstrukcijas ilgkalpošana un izturība, estētisks izskats un daudzveidīgs krāsu spektrs. Žogu uzstādīšanā tiek izmantoti ar sevišķu pārklājumu apstrādāti Aluzinic plātņu dēļi plātņu dēļi (Aluzinic), kam piemīt augstas būvniecības materiāla pretkorozijas īpašības. Pasūtot moduļu sētu, klients var izraudzīties abpusējo vai tikai vienpusējo sētas plātņu novietojumu ar precīzi noteiktu attālumu . Moduļu žogu būvniecībā tiek pielietoti TO un SU būvniecības bloki. Tie ir ar granīta piedevu un bloki izgatavoti dabīgā griezumā..

  1. Žoga būvniecības blokiem SU ir liela krāsas tonējumu sortiments un efektīga materiāla faktūra. Tie ir ātri un ērti samontējami, kas garantēs ātrā laikā izveidot mājokļa sētu. Vislielākā priekšrocība – nav nepieciešamas šuves.
  2. TO celtniecības blokus var lietot kā apdares materiālu namu fasādēm, žogu būvniecībā, ekas cokola stāviem utt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *