SVEŠVALODU MĀCĪBAS BEZ PIEREDZES UN PROFESIONĀĻIEM

New HorizonsSaskaņā ar  darba tirgus pētījumiem, uzņēmēji augstu novērtē svešvalodu zināšanas un skaidro, ka angļu valoda bērniem būtu jāmāca jau no pirmajiem dzīves gadiem

Tiek uzsvērts, ka, mācoties skolā,īpaši jāveicina svešvalodu mācīšanās procesam, jo pēc tam risinājumi ir divi: valodu kursi vai profesijai atbilstoši angļu valodas kursi, kas var palīdzēt nostiprināt zināšanas. Līdz ar to mūžizglītība jāuztver kā iespēja paplašināt zināšanu apvāršņus. Par to arī iestājas mācību centrs New Horizons, kas nodrošina svešvalodu mācīšanas un mācīšanās procesu dažādās vecuma un prasmju grupās. Mācību centrs New Horizons jau 8 gadus īsteno šādas apmācību programmas: nespecializētie angļu valodas kursi, 15 dažādu valodu specializēti kursi profesionāļiem un angļu valoda bērniem. Uzzini vairāk šeit!

Ir pieņemts, ka jaunas valodas nereti ir grūti iemācīties, ja ir sarežģīts apmācību process. Jāuzsver, ka svešvalodas var viegli apgūt New Horizons, kas ir pieredzējis mācību centrs un realizē iespējas paaugstināt valodu prasmes, apgūstot šādus kursus:

  • Angļu valoda bērniem , sākot ar 4 gadu vecuma;
  • Valodu kursi (krievu, spāņu franču, vācu u.c.);
  • Angļu valodas kursi gan pieaugušajiem, gan senioriem.

Tāpat jāpiemin, ka mācību centrs New Horizons īsteno valodas apguvi ar dažāda līmeņa priekšzināšanām:

  • Bez iepriekšējām zināšanām vajadzīgs kurss ir angļu valoda bērniem un jauniešiem;
  • Ar nenozīmīgām iepriekšējām zināšanām noderēs valodu kursi gan jauniešiem un pieaugušajiem, gan senioriem;
  • Angļu valodas kursi noderēs ikvienam jebkurā vecumā.

MĒRĶTIECĪGS MĀCĪŠANAS UN MĀCĪŠANĀS DARBS ROSINA ZINĀŠANU APGUVI

Pieņemot lēmumu veicināt komunikācijas prasmju jomā, valodu kursi ir labākais veids, kā to paveikt. Profesionāls mācību centrs palīdzēs sasniegt rezultātus ātrāk un efektīvāk. Atkarībā no Jūsu interesēm vairums mācību centru īsteno šādas apmācību programmas:

  • Dažādu valodu kursi kā iesācējiem, tā pieredzējušiem svešvalodas lietotājiem;
  • Angļu valodas kursi ikvienam, piemēram, pusaudžiem, studentiem un senioriem;
  • Angļu valoda bērniem, sākot ar 4 gadu vecumu.

Kad ir saprasts, ko nepieciešams apgūt,  ir jāizvēlas profesionālākais mācību centrs. Tam noteikti ir jābūt ērti sasniedzamam, pretimnākošam un ar lieliskiem pedagogiem. New Horizons – profesionāls apmācības procesa organizētājs, kas kopš 2007.gada īsteno kvalitatīvu valodu apmācību. Jāuzsver, ka visām īstenotajām apmācības programmām ir kvalitātes zīme – kursantu atsauksmes. New Horizons valodu kursi, angļu valodas kursi vai angļu valoda bērniem palīdzēs nostiprināt zināšanas un prasmes, sākot ar pirmo nodarbību!

Uzlabojiet savas svešvalodu kompetences! Iesaktieties New Horizons mājas lapā www.nh.lv un piesakieties jau tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *